Reluarea serialului : Tanar si nelinistit

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Reluarea serialului : Tanar si nelinistit


Anonymous

#1

2016-01-03 10:48

Cred ca nu sunt singurul din Romania,care urmaresc acest serial .

Musafir

#2

2016-01-07 11:49

Eu am semnat aceasta petiție acum doua zile si apăreau mai multe semnături. Numele meu nu apare printre semnăturile de mai sus! 

Oare s-au făcut mai multe petiții pe aceasta tema?


Musafir

#3

2016-01-17 07:37

Urmaresc acest serial chiar de le primele episoade.M-am obisnuit cu el si cum nu mai sunt atat de tanara am crezut ca voi vedea cat mai multe episoade pana plec pe alte ...tarimuri.Nu am intilnit un serial cu mai multa atentie facut neavand scene obscene,cu violente dar nici cu actori mai frumosi.Avem ce si invata ca lucruri bune din acest serial.mai mult, sa nu facem multe din cele ce fac eroii acestui serial.Traiesc cu convingerea ca voi mai apuca in aceasta viata ca sa pot urmarii si restul episoadelor.Multumesc anticipat celor ce vor reusi sa-mi indeplineasca aceasta dorinta!
lechmeniucdorina

#4 Rugaminte: continuati serialul!

2016-01-17 07:40

Urmaresc acest serial chiar de le primele episoade.M-am obisnuit cu el si cum nu mai sunt atat de tanara am crezut ca voi vedea cat mai multe episoade pana plec pe alte ...tarimuri.Nu am intilnit un serial cu mai multa atentie facut neavand scene obscene,cu violente dar nici cu actori mai frumosi.Avem si ce invata ca lucruri bune din acest serial.Mai mult, sa nu facem multe din cele ce fac eroii acestui serial.Traiesc cu convingerea ca voi mai apuca in aceasta viata ca sa pot urmarii si restul episoadelor.Multumesc anticipat celor ce vor reusi sa-mi indeplineasca aceasta dorinta!

doinanovitchi

#5

2016-03-10 09:05

Exista o petitie online semnata de vreo 600 de fani ai serialului. Sunt sigura ca in toata tara suntem foarte multi. Pe langa problemele tarii, este si aceasta o problema care vizeaza lipsa de respect fata de telespectatori.


Musafir

#6

2016-06-11 14:39

De suparare si nervii pe care au reusit sa mi le faca aceste televiziuni. RUSINE!!!