Salvăm calea ferată Pașcani - Tg. Neamț

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvăm calea ferată Pașcani - Tg. Neamț


Musafir

#26 Re:

2015-04-30 17:41

#24: -  

 Va multumim! Semnatura Dumneavoastra este importanata pentru fiecare dintre noi!


Musafir

#27 Re:

2015-04-30 17:43

#25: -  

  Va multumim! Semnatura Dumneavoastra este importanata pentru fiecare dintre noi!

Se pare ca miercuri, 6 mai, va fi o zi cu ceva mai multa lumina pentru calatorii care circula cu trenul Iasi - Pascani - Tg. Neamt


Musafir

#28

2015-05-04 15:04

Buna ziua,sunt mama a doi copii ,fosti studenti,care au beneficiat din plin de trenul Targu Neamt-Pascani si Targu Neamt-Iasi.Cat au fost copii mei studenti ma rugam sa nu se opreasca trenul de pe aceste rute,acum ma rog sa beneficieze si viitorii studenti de aceste,pot zice,facilitati ,dar nu numai ei.Sunt pensionari care nu se pot inghesui in microbuzele mizerabililor de la Intertrans,Va rog FACETI CEVA CU GARA DIN TARGU NEAMT SI REPUNETI IN CIRCULATIE TRENURILE DE LEGATURA CU RESTUL TARII ! OPRITI DISTUGEREA ACESTEI LINII FERATE SI GARA TARGU NEAMT !
viorica

#29

2015-05-04 15:06

Buna ziua,sunt mama a doi copii ,fosti studenti,care au beneficiat din plin de trenul Targu Neamt-Pascani si Targu Neamt-Iasi.Cat au fost copii mei studenti ma rugam sa nu se opreasca trenul de pe aceste rute,acum ma rog sa beneficieze si viitorii studenti de aceste,pot zice,facilitati ,dar nu numai ei.Sunt pensionari care nu se pot inghesui in microbuzele mizerabililor de la Intertrans,Va rog FACETI CEVA CU GARA DIN TARGU NEAMT SI REPUNETI IN CIRCULATIE TRENURILE DE LEGATURA CU RESTUL TARII ! OPRITI DISTUGEREA ACESTEI LINII FERATE SI GARA TARGU NEAMT !


Musafir

#30 sall

2015-05-16 09:41

Am trimis linkul unui presupus prieten,dar el a inceput sa injure de toata rasa moldoveneasca si de calea noastra ferata,am nevoie sa il potolim pt ca e o ofensa adusa pt noi toti,la Bucuresti, presuun ca stiti,toti au ceva cu moldovenii dar asta chiar e bou,deci va rog sa ma ajutati https://www.facebook.com/baicu.dragos.3

 


Musafir

#31 Re: sall

2015-05-16 12:08

#30: - sall  

 Prietene nu fiti suparat! Din nefericire lipsa unitatii noastre ne va afecta intr-un viitor nu prea indepartat. Faptul ca unii ne considera moldoveni, doar, nu este un lucru care sa ne intristeze. A fi moldovean sau banatean inseamna sa fim romani. Unii dintre semenii nostri mai pot gresi... Iertati-l!

George

#32 ReRe:sall

2015-05-16 15:36

cum sa ierti o astfel de persoana.Astea sunt mesjele trimise de el mie:''ma pisi pe tine cu cacaturile astea...ma pisi pe calea mortilor masii...sa putrezeasca...ma pisi pe ma-ta acuma ai tupeu sa injuri in calculator in rasa matii de prost dar la sc sugi pula...cum imi bat eu de ma-ta taci in mortii matii de moldovean prost ca da te prind vorbesti ca pula...ma pisi in gura ta taci drq...iti dai seama ca esti un moldovean prost asa ca taci...''.

Nu cred ca un astfel de om poate fi iertat


Musafir

#33 Re: ReRe:sall

2015-05-17 10:17

#32: George - ReRe:sall 

Domnule George aveti dreptate! A intra totusi in polemica nesfarsita, cu un astfel de individ, este o greseala... Va recomand sa stergeti postarile acestui individ si sa multumiti celor care au dat curs apelului dumneavoastra. Frustrarea lui nu are legatura cu petitia noastra ci cu o idee fixa, ca sa ma exprim cat se poate de respectuos, privind anumiti oameni din diferitele zone ale aceastei tari. Aveti toata recunostinta noastra!