DEMISIE Primar Sector 6, Rares Manescu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția DEMISIE Primar Sector 6, Rares Manescu


Musafir

#1

2014-11-24 08:21

JOS cu Manescu!!!

Musafir

#2

2014-11-28 18:47

Cel mai hot primar al sectorului 6!...

Musafir

#3

2014-12-13 23:12

A furat destul cer demisia urgent !
marcu_ion

#4 manescu

2015-01-24 22:37

Rusinea Sectorului 6, manescu alegatorii si sustinatorii lui.

Stati ca se pregateste alta paguba pentru sector Florescu. Dupa ce-a mai fost si filmat vorbind in halul ala, mai are si tupeu.

Voi va dati seama ce caractere infecte de oameni il trimite la inaintare?

Pana cand in Romania, va mai fii omul si votul de vanzare?

Numai in Romania, ajungi imediat si fara sa faci nimic, vedeta tv, sau politician.

Suntem noi prea prosti sau ei prea tupeisti?


Musafir

#5

2015-05-25 18:05

1. Nici până la ora actuala nu au fost reabilitate nici antiseismic nici termic marea majoritate a blocurilor din sectorul 6
2.Ce a ajuns din Parcul Drumul Taberei (chelit de copaci și plin de fiare si betoane) și când îl deschide pentru public ? La Sfântu' Așteaptă. De multa vreme ni mai avem parc.
3. Primarul nu a făcut nimic pentru Sectorul 6 sector care este si așa foarte poluat si murdar.
4. Este o mare diferență între Sectorul 6 care este codaș la dezvoltare si spații verzi și sectoarele 1,2,3 si 4.
Primarul este o rușine pentru sector -nu a făcut nimic pentru acest sector, sector care este în cădere liberă.

Musafir

#6

2015-06-07 18:44

Este o rusine de primar.Desi i-am dat 114 voturi si ne-a spus ca nu va uita ceeace a promis, nu a facut nimic pentru acest sector.Mafia din primarie isi face de cap mai ceva ca pe vremea lui poteras.

Musafir

#7

2015-06-09 18:03

comparativ cu primarul piedone si sectorul 4, acest primar Rares Manescu, nu face decat sa traseze dungi pe asfalt pentru parcari si sa toaleteze copacii. Imi pare rau dar sectorul 6 a devenit codas. calea giulesti este cea mai neglijata. imi este rusine sa ma plimb cu cainele pe lacul morii si sa vad mormane de gunoaie. M-am saturat sa rup masina in toate gropile si denivelarile din asfalt. nu exista gard de protectie pentru pietoni. ..

Musafir

#8

2015-06-11 09:56

Deoarece asta imi doresc,nicicand nu am avut un primar atat de prost ,atat de slab si pana la urma atat de inexistent, nu numai ca nu s-a mai facut nimic de trei ani dar s-a stricat si ce bruma mai facse cel dinainte

Musafir

#9

2015-06-16 07:08

Sunt foarte nemultumita de acest primar.Nu stiu unde se duc banii primariei DACA NICI CURATENIA ELEMENTARA N-O POT ASIGURA.Locuiesc in bucuresti de 11 ani si n-am vazut pana acum asemenea mizerie in sectorul nostru.Sunt trista,ma gandesc sa ma mut in sectorul 4 care a evoluat fantastic de cand l-au ales pe "Piedone".

Musafir

#10

2015-06-17 16:51

Un impertinent, îmbracat frumos, care se ascunde in spatele partidului si al studiilor si care pledeaza in om educat care pretinde ca-i pasă. Nu a facut nimic in aprope 3 ani. Am gropi la intrarea pe str Dreptatii de mai bine de 9 luni. RUSINE! Merita cu ocazia asta dat un exemplu ca nimeni nu e ales si pastrat in functie daca minte si nu-si face treaba.

Musafir

#11

2015-07-13 13:51

Sectorul 6 este singurul care nu a acordat burse de merit elevilor cu rezultate excelente inregistrate in ultimii ani. Ce ar fi daca toti elevii cu rezultate foarte bune s-ar transfera la scolile din sectorul 5? Ar trebuie sa le fie rusine ,intrucat in documente figureaza ca s au aprobat bursele,dar la scoli nu au ajuns banii. Cine verifica aceste aspecte ?