CEREM DEMISA PRIMARULUI IOAN DORIN DANESAN

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția CEREM DEMISA PRIMARULUI IOAN DORIN DANESAN


Musafir

#1

2014-06-30 17:50

Mai mult o problema de buget...de cum cei de sus impart banutii....Un amanunt poate...dar din lipsa fondurilor probabil....cum e posibil ca spitalul municipal mai exact sectia de urgente copii fara un sapun lichid , hartie igienica la toaleta..de dotarea cabinetului nu mai comentez...experienta mea anul trecut August 2013

Musafir

#2

2014-06-30 20:07

Sunt prea multe sesizarile cetatenilor din Sighisoara cu privire la acest Primar astfel incat sa nu iei atitudine. Sa plece !! Nu merita sa fie Primarul unui oras istoric precum Sighisoara !!

Musafir

#3

2014-07-01 08:04

Ma bucur ca in sfarsit cineva a luat atitudine la mizerile ca se intampla in aceasta frumoasa tara si in acest oras.FELICITARI!!!O sa radpundem la tot ce trebuie sa facem pt ca si copii nostri sa aiba un viitor....

Musafir

#4

2014-07-01 14:16

Refuz ca taxele si impozitele mele sa fie gestionate de un primar corupt, condamnat definitiv si irevocabil!

Musafir

#5

2014-07-01 14:52

Lociuesc in Bucuresti dar ACASA pentru mine inseamna Sighisoara,locul unde m-am nascut si m-am format ca om.Ma doare sufletul cand vad cum s-a degradat orasul in acesti ultimi ani.Cu monumentele avute ne putem situa alaturi de oricare oras european dar se pare ca pe idili orasului nu-i intereseaza de asta.Deci vreau o schimbare!!!

Musafir

#6

2014-07-03 11:17

Este incredibil cum o asemenea hahaleră conduce în continuare destinele administrative ale unui municipiu care are valori inestimabile înscrise în patrimoniul UNESCO. Şi mă mir de sighişorenii mei că nu iau o atitudine tranşantă. JOS, JOS, PRIMARUL TICĂLOS!!!

Musafir

#7

2014-07-04 14:56

Este timpul pentru o schimbare !
Lasati altora conducerea orasului,ati dovedit ca nu ati "sfintit locul"...
Pacat,am avut incredere in dv.dar s-a dovedit ca nu sunteti un bun gospodar!!!

Musafir

#8

2014-07-27 09:58

Nu sunt de acord cu:
- taxa pentru renumitele parcari de resedinta. (In anumite locuri drumul public este vopsit si vandut ca loc de parcare). Taxa este directionata catre o firma (SRL) capusa a primariei
- perceperea unei taxe de acces in cetate (pe timpul "balciului bizantin").
- In afara de drumul european E60 care este in administratia CNADNR drumurile sunt "dezastru"


Musafir

#9

2014-10-15 04:05

Ne-am săturat să fim conduși de către borfași