Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Comentarii
#4408
Nu vrem război.Anita Sabău (Satu Mare, 2025-06-12)
#4409
AdinaAdina Grigorescu (București, 2025-06-12)
#4412
Vreau pace ,o Tara libera pt copiii si nepotii meiDumnezeu sa ne apere!
Doina Trifan (Hollywood, 2025-06-12)
#4415
Doresc PACE,pentru mine și copiii mei..și copiii copiilor lor!Trădătorii de țară și neam...să fie trimiși la închisoare și să li consfice averile!..
Cioacă Costel-Marian (Roșiori de Vede, 2025-06-12)
#4417
Nu vreau război! Să meargă ei, dacă vor!Dan Radu (Chicago, 2025-06-12)
#4448
Semnez pentru ca nu vrem sa intram in razboi .Chira Mihaela (Carlow, 2025-06-12)
#4454
Sunt de acord ce cuprinde petitia.SECLAMAN Vasile (BUCURESTI, 2025-06-12)
#4460
Vreau Pace si nu doresc sa intervin in niciun conflict dinafaraAlice Lopez (Cluj Napoca, 2025-06-12)
#4472
Pentru că îmi iubesc țara și am discernământ.Vasile-Daniel Țiplea (Oradea, 2025-06-12)
#4476
Noi vrem pace! Nu război!Chifelea Cristina (Bucuresti, 2025-06-12)
#4484
Vreau pace în țară, nu vreau război!Monica Anghel (Găești, 2025-06-12)
#4490
Doresc o țară stabilă , fără implicări in război sau ajutor de orce fel .Cozma Silviu (Botoșani, 2025-06-12)
#4491
NU VREM RĂZBOI!Roberto Cristian Ivan (Quakenbrück, 2025-06-12)
#4495
MuresanMihaela Muresan (Bistrits, 2025-06-12)
#4498
Pentru pace.Georgeta Stoica (Zalau, 2025-06-12)
#4509
Nu-mi doresc ca romanii sa retraiasca ororile unui razboi.Radu Atanasiu (Galati, 2025-06-12)
#4518
MușatMușat Catalin (Slobozia, 2025-06-12)
#4529
Noi romanii vrem Pace ! Vrem sa traim in Pace ,cu toate tarile.Danut Paduraru (Chicago, 2025-06-12)
#4535
Vreau să îmi cresc copiii în pace!Războiul aduce doar durere.
Alina Maria Stinghe (Brașov, 2025-06-12)
#4545
Vrem pace în țară, nu vrem razboiIoan Marian (CAREI, 2025-06-12)
#4555
Constituția României trebuie să fie respectată și conformă pentru toți!george Petrescu (Ploiești, 2025-06-12)
#4561
Nedecu NicoletaNicoleta Nedelcu (Bragadiru, 2025-06-12)
#4577
Nu doresc ca România să între în razboi, vrem PACELenuta Marian (Carei, 2025-06-12)
#4578
Semnez oentru ca imi diresc ca niciun roman sa nu plece intr-un razboi care nu reprezinta Romania.Alina Gheteu (Magurele, 2025-06-12)
#4579
Semnez această PETIȚIE pt că ÎMI PASĂ de Poporul Român, de NOI ! NU MI DORESC război !VREM PACE ! VREM DEMOCRAȚIE ! Pt.asta, s-a murit în 1989.
Vă mulțumesc !
VERONICA GLIZ (BOTOȘANI, 2025-06-12)
#4584
Vreau paceMaria Leonte (Bacau, 2025-06-12)
#4589
Vreau pace, nu razboiMarin Ristea (Giurgiu, 2025-06-12)
#4600
Doresc paceAdela Boldis (Oradea, 2025-06-12)