Petitieonline.com

Protecţie, Etică şi Legalitate pentru animalele cu şi fără stăpân din judeţul Argeș

Comentarii

#201

Iubesc animalele

Elena Mihacea (2025-05-22)

#212

Sunt viitor medic veterinar și iubesc animalele

Diana Uleanu (2025-05-22)

#232

Trebuie sa ne civilizam cu totii, sa respecte toata lumea legile, pentru ca o tara in care legile sunt optionale nu e tara

Maria Stroescu (2025-05-22)

#235

Îmi doresc să fie aplicată legea, să nu mai fie închiși ochii și să tratăm animalele așa cum merită!
Vrem conducători apți, nu inapți și care să vadă, nu să fie orbi!

Andreea Bratu (2025-05-22)

#246

Iubesc animalele

Mariana Cristescu (2025-05-22)

#254

Pt viitor

Cristi Simigiu (2025-05-22)

#259

Trebuie sa se oprească abuzurile asupra animalelor , abandonul și chinul lor.

Alina Frantescu (2025-05-23)

#261

Iubesc animalele!

Cristina Ciuraru (2025-05-23)

#278

Suntem o tara democratica .Cum în alte tari se poate ar trebui sa nu mai fim amendați doar pt ca hrănim niște animale care nu au stăpân. Sunt suflete ar trebuii sa învățăm sa fim oameni cu suflet.Fiti oameni este gratis .

Anca Elena (2025-05-23)

#292

Trebuie sa ne asumam responsabilitatea.

Aurelia Berechet (2025-05-23)

#325

Ghita

Ghita Adriana maria (2025-05-23)

#331

doresc ca animalele sa fie tratate corect si autoritatile sa opreasca hinghereala din bani publici

Mihai Alexandru Petre (2025-05-23)

#338

Semnez pentru sanctionarea persoanelor care abandomeaza animalele de companie si pentru interzicerea eutansierii cainilor din adaposturi si pentru cresterea cateilor sau/si a animalelor de companie in conditii decente.

CAMELIA ANDRONESCU (2025-05-23)

#340

Mai am trei săptămâni și împlinesc 16 ani și vreau să semnez petiția pentru grija față de animalutele abandonate

Antonio Constantin (2025-05-23)

#342

Iubesc animalele, si imi doresc ca ele sa fie tratate cu demnitate!🩵

Alexandra Mirea (2025-05-23)

#344

doresc ca autoritarile sa respecte legislatia si animalele sa fie protejate

Elena Petre (2025-05-23)

#348

Îmi pasă de animale

Emanuela Florea (2025-05-23)

#364

Iubesc animalele

Elena Mihalcea (2025-05-23)

#365

Sunt iubitoare de animale și îmi doresc sa fie tratate bine!Au dreptul la viata și hrana la fel ca și noi!

Constanta Uta (2025-05-23)

#367

Pentru ca îmi pasa

Burcioiu Mirela (2025-05-24)

#376

Semneze pt aplicarea legii ca hrănirea animalelor fără stăpân să fie liberă

Elena-Loredana Vlad (2025-05-24)

#395

Nu vreau sa rămân indiferenta la politica de exterminare în masa a bietelor animale abandonate...

Mihaela Tuiu (2025-05-24)

#397

Vreau să salvez cățeii

Robert Bracon (2025-05-24)