Protecţie, Etică şi Legalitate pentru animalele cu şi fără stăpân din judeţul Argeș
Comentarii
#201
Iubesc animaleleElena Mihacea (2025-05-22)
#212
Sunt viitor medic veterinar și iubesc animaleleDiana Uleanu (2025-05-22)
#232
Trebuie sa ne civilizam cu totii, sa respecte toata lumea legile, pentru ca o tara in care legile sunt optionale nu e taraMaria Stroescu (2025-05-22)
#235
Îmi doresc să fie aplicată legea, să nu mai fie închiși ochii și să tratăm animalele așa cum merită!Vrem conducători apți, nu inapți și care să vadă, nu să fie orbi!
Andreea Bratu (2025-05-22)
#246
Iubesc animaleleMariana Cristescu (2025-05-22)
#254
Pt viitorCristi Simigiu (2025-05-22)
#259
Trebuie sa se oprească abuzurile asupra animalelor , abandonul și chinul lor.Alina Frantescu (2025-05-23)
#261
Iubesc animalele!Cristina Ciuraru (2025-05-23)
#278
Suntem o tara democratica .Cum în alte tari se poate ar trebui sa nu mai fim amendați doar pt ca hrănim niște animale care nu au stăpân. Sunt suflete ar trebuii sa învățăm sa fim oameni cu suflet.Fiti oameni este gratis .Anca Elena (2025-05-23)
#292
Trebuie sa ne asumam responsabilitatea.Aurelia Berechet (2025-05-23)
#325
GhitaGhita Adriana maria (2025-05-23)
#331
doresc ca animalele sa fie tratate corect si autoritatile sa opreasca hinghereala din bani publiciMihai Alexandru Petre (2025-05-23)
#338
Semnez pentru sanctionarea persoanelor care abandomeaza animalele de companie si pentru interzicerea eutansierii cainilor din adaposturi si pentru cresterea cateilor sau/si a animalelor de companie in conditii decente.CAMELIA ANDRONESCU (2025-05-23)
#340
Mai am trei săptămâni și împlinesc 16 ani și vreau să semnez petiția pentru grija față de animalutele abandonateAntonio Constantin (2025-05-23)
#342
Iubesc animalele, si imi doresc ca ele sa fie tratate cu demnitate!🩵Alexandra Mirea (2025-05-23)
#344
doresc ca autoritarile sa respecte legislatia si animalele sa fie protejateElena Petre (2025-05-23)
#348
Îmi pasă de animaleEmanuela Florea (2025-05-23)
#364
Iubesc animaleleElena Mihalcea (2025-05-23)
#365
Sunt iubitoare de animale și îmi doresc sa fie tratate bine!Au dreptul la viata și hrana la fel ca și noi!Constanta Uta (2025-05-23)
#367
Pentru ca îmi pasaBurcioiu Mirela (2025-05-24)
#376
Semneze pt aplicarea legii ca hrănirea animalelor fără stăpân să fie liberăElena-Loredana Vlad (2025-05-24)
#395
Nu vreau sa rămân indiferenta la politica de exterminare în masa a bietelor animale abandonate...Mihaela Tuiu (2025-05-24)
#397
Vreau să salvez cățeiiRobert Bracon (2025-05-24)