NICUSOR DAN, DEMISIA din functia de presedinte, URGENT!
Comentarii
#1603
Semnez demisia Nicușor DanVasile Barbu (Oradea, 2025-11-03)
#1605
Nu merita sa fie președintePaul Dușan Turony (Oradea, 2025-11-07)
#1608
Nu cred ca este capabil pentru funcția de președinte !Mihai Stanuica (Calafat, 2025-11-14)
#1610
Semnez pentru ca consider ca Nicusor Dan nu e compatibil sa conduca o tara ca ne duce doar in razboi ne ia toti banii din buzunar si ne ia tot dreptul la viata normala. Poporul roman sta infometat in tara sa proprie pe cand el trimite bani in ucraina sa ajute la omorarea multor oameni si multor copii nevinovati. Ii da ajutor imigratilor ucrainieni dar de la poporul roman doar il ia si fura. Eu consider ca el daca o sa ramana pe postul de presedinte, romania o sa dispara de pe harta in curand ca toti cine au posibilitatea sa plece din tara, vor pleca, si bine fac ca in tara asta condus de el si de Bolojan nu se mai poate trai in armonie, pace, confort ci in teama de razboi, de foame sau de boala pe care nu o sa putem trata din cauza ca nu vom avea bani de medici ca ne-o luat si posibilitatea sa avem cnas care nu au loc de munca fiindca au copii mici acasa sau pensionarii sau nu au posibilitatea de a avea un loc de munca si mamele care sunt in cresterea copilului. Romania din cauza lui si a multor din parlament e doar o rusine in Europa.Henrietta Kufta (Satu Mare, 2025-11-19)
#1614
Me face de Râsul LumiPetre Ionut Marius (Buzescu, 2025-11-30)
#1615
Vreau cât mai repede ca nicusor dan sa fie demis din funcția de președinte al RomânieiVictor Pop (București, 2025-11-30)
#1616
Nu este președintele alesGeorgian Cioraneanu (Ploiesti, 2025-11-30)
#1619
Demisia Nicușor Dan,nu este președintele nostru legitimNeculai Tanasa (Sighisoara, 2025-12-01)
#1622
IncopetentFlorin Puscasu (Bacau, 2025-12-02)
#1625
Demisia Nicusor dan!!!!Ionescu ioan Ion (Hateg, 2025-12-06)
#1626
Nu îl recunosc ca președinte care să mă reprezinteElena Mădălina Dumitru (GAESTI, 2025-12-21)
#1630
Demisia lui Nicusor DanAgneta Silaghi (Cluj-Napoca, 2025-12-27)
#1632
De când a ieşit preşedinte această caricatură de subom, eu nu mai fac faţă cu facturile la curent. Plus că e evreu şi multă lume creştin-ortodoxă care l-a votat, nu a ştiut că este evreu.Cristian Truţă (Buzău, 2025-12-30)
#1633
Semnez pentru demisia lui Nicușor Dan un om care nu merită postul cel ocupă,, Președintele României trebuie să fie Calin Georgescu.vasilina simoniac (Făget, 2025-12-31)
#1637
Nu vreau sa ne conduca hotii si mincinosii,care ne fura banii si ii dau ukrainei ,nearest taxe si impozite,no sa mai plătim nimic!Ovidiu Goman (Orsova, 2026-01-03)
#1638
Semnez pentru anularea presedinteluiBeatrice Guda (Ploiesti, 2026-01-03)
#1640
A distrus Romania și poporul eiAntonio Mijet (Timisoara, 2026-01-03)
#1641
Jos Dan NicusorMirica Monica (Caracal, 2026-01-03)
#1650
Nu se descurca, e depasit si are nevoie de psihiatru rapidAntonio Valentin Neagu (Altach, 2026-01-03)
#1651
Nu are ce cauta in funtia actuala, fraudarea alegerilor ia facilitat obtinerea functiei!!Cristian Vogl (Pitești, 2026-01-03)
#1659
SemnezIoan Cătălin Corcheș (Lugoj, 2026-01-06)
#1660
Doresc Demisia pui Nicușor Dan și subjugarea de austeritateClaudia Badescu (București, 2026-01-06)
#1664
Demiterea Presedintelui Ilegitim Nicusor Dan Daniel.Danila Martin Daniel (Arad, 2026-01-07)
#1665
TrebuieStefan Radof (Brezoaele, 2026-01-07)
#1674
Bus IoanIoan Bus (Oradea, 2026-01-14)
#1676
Nu mă reprezintă, nu e coerent, nu servește poporul român, nu îl interesează opinia și nevoile poporului românCimpean Mihai (Târgu Mureș, 2026-01-16)
#1681
Președintele României nu este apt pentru a conduce țara, prezintă vizibile probleme de prostie,incompetență,indiferență față de propriul popor!!!pleacă acasă!!!Geanina Bordei (Galați, 2026-01-19)
#1683
Distruge Romania.!Mihai Camen (Troianul, 2026-01-20)
#1684
Nicu nu este capabil pentru a conduce o țară și a răspunde la întrebările la care i se adresează.!!Iulica Grigorie (Troianul, 2026-01-21)
#1685
Jos talhariiiMadalina David (Giurgiu, 2026-01-21)
#1687
Este incopetent sa coduca tara nostra frumosa demisiaDumitru Bahneanu (Bacau, 2026-01-23)
#1689
Presedintele actul se vede clar care probleme pshice cu el la pshiatrie nu la presedintieSebi Madalin Ploiesteanu (Stefanesti, 2026-01-24)
#1690
Demisia Nicusor DanSkalusevic Georgeta (Balangero, 2026-01-24)
#1694
Semnez petiția pentru că nu și a mințit în campania electoralăBughiurlan Maricela (Târgul Neamț, 2026-01-28)
#1695
Semnez petiția pentru demiterea președintelui Nicușor Dan pentru că nu a respectat promisiunile făcute în campania electorală.Mihail Ghilan (Târgul Neamț, 2026-01-28)
#1697
Nu merită președinteStan Stefan (Preston, 2026-01-31)
#1703
Vreau sa rămân in tara mea!!!Cristina Catana (Nojag, 2026-02-02)
#1704
SEMNEZ PENTRU DEMISIA PRESEDINTELUI ILEGITIM NICUSOR DANIEL DAN.Mihai ionut Costache (Bolintin Vale, 2026-02-02)
#1706
Semnez demiterea președintelui Nicușor Dan pentru incapacitatea lui ca șef de statEduard Ionescu (Gaesti, 2026-02-02)
#1708
Ne duce tara de rîpa și nu tine cu poporuFARȚADE Felicia (BACĂU, 2026-02-02)
#1709
Urs Irina MelaniaIRINA-MELANIA URS (Huedin, 2026-02-02)
#1710
Demiterea presedinteluiSandu Bratu (Pitesti, 2026-02-02)
#1719
A furat voturile romanilor impreuna cu ciuca si iohanis cu sustinerea ursulei von der lyn si macronClaudiu florin Boltasu (Bragadiru ilfov, 2026-02-12)
#1720
Pentru ca este un impostor si face Romania de rusineRob Vasile (Au/Donau, 2026-02-15)
#1721
Nu e președinte meu nu are dreptul să fie în funcție.Roxana-Marieta Dobre (Mioveni, 2026-02-23)
#1722
Ăsta este cea mai mare greșeală a țării noastre.Alex Jurjescu (Timișoara, 2026-02-26)
#1725
A vândut și nenorocit România! Demisia!!! Avem președinte ales pe Calin Georgescu ❗Sabin Leontin (Giurgiu, 2026-03-02)
#1726
Sărăcie, război,foame, lipsă, taxe, impozite,TVA etc...Stoica Rafa (Blaj, 2026-03-04)
#1727
Da vrem demisia lui Nicusor Da ,,,URGENT."".Holban Catalina (Iasi, 2026-03-04)
#1730
Demisia impostorule!!!!!!!!!!Vasilica Balan (Galati, 2026-03-04)
#1731
Semnez pentru ca,este cel mai slab presedinte...incompetent ptr aceasta functie si nu aduce niciun plus tarii...este marioneta lu macron.Gabriel Stramaturaru (Ploiesti, 2026-03-04)
#1732
Este un incapabil! C.G președinte! ❤️Gurban Amalia (Arad, 2026-03-04)
#1734
semnez DEMISIA LUI NICUSOR DANGABRIELA PIRVU (CONSTANTA, 2026-03-04)
#1739
De acord!!!Vanessa Bertea (Chiajna, 2026-03-04)
#1744
Nu este presedintele ales al romanilor!Somoiag Petru (Galati, 2026-03-19)
#1746
A distrus Romania! A promis multe si a mintit! Taxele spun totul!Robert Cosmin Andrei (Giurgiu, 2026-04-14)
#1748
Lungu ReluRelu Lungu (Bacău, 2026-04-20)
#1752
GATA CU PROSTIA!!!AJUNGE!!!!
Roxana Cristina Pislariu (Hârlău, 2026-05-08)
#1754
Semnez petiția de demitere a lui Nicușor DanMircia Ionut (Vaslui, 2026-05-10)
#1756
Avem drepturi !Lacramioara Simionescu (București, 2026-05-16)
#1757
DEMISIA NICUSOR DAN DIN FUNCTIE DE PRESEDINTE JOSPolie ioan (Walsall, 2026-05-21)
#1758
Pentru ca ,nu ne reprezintă ,a promis multe , dar se vede ca tine doar pentru funcție , este absent , vag in declaratii ,dar mai ales in ACTIUNI ,foarte slab,pentru Funcția cea mai importantă din stat ....Mihai Chertic (Piatra Nramt, 2026-05-24)
#1761
Semnez petitiaAdam mihai Voinovici (Racasdia, 2026-06-10)