NICUSOR DAN, DEMISIA din functia de presedinte, URGENT!
Comentarii
#1401
Nu mă reprezintă ca președinteFrumusanu Nelu (Husi, 2025-10-04)
#1402
Eliminarea de la guvern a lui Nicușor DanOpariuc Lilica (Chiarano, 2025-10-04)
#1410
Elena Iuliana Barba RosieElena Iuliana Barba Rosie (Bicaz, 2025-10-04)
#1411
Nu îl recunosc ca președintele meu,este pus politic.nu îl vremIONEL-MARIAN VOICU (Borduselu, 2025-10-04)
#1412
CarvatchiConstantin Carvatchi (Falkirk, 2025-10-04)
#1415
Îmi e rușine când îl văd cum se prezintă și ne face de ras ca tara,a mințit ca un nesimțit în campania electorală și trebuia să spună donatorii campaniei lui electorale dar nu a făcut nimic și a și rămas cu banii,plus ca se vede ca are probleme de comportament la cum s-o făcut de râs la Timișoara și trebuie făcute asupra lui niște teste psihologice serioaseAdrian Fratila (Sibiu, 2025-10-04)
#1419
Semnez pentru ca nu este președintele României AlesAndreea Florina Socotinschi (Bistrița Năsăud, 2025-10-04)
#1420
Semnez pentru că Nicușor Dan nu este președintele alesAlexandru Razvan Nierges (Bistrița Năsăud, 2025-10-04)
#1422
Președintele Nicușor Dan nu ma reprezinta .Nu am votat acest om care nu iubește poporul Român și TaraArslan Violeta (Simeria, 2025-10-04)
#1424
Semnez demisia Nicușor Dan jos din funcțieMihaela Niță (Pitești, 2025-10-04)
#1425
Sunt dezamăgit de asa administrație vreau un președinte care sa schimbe tara si sa ne reprezinte ,! Vreu o schimbare de țară înspre bine .!!!Bicea Gheorghe (Craiova, 2025-10-04)
#1426
Semnat pentru ca nu e competent nu este pentru romaniPopa Bogdan (Stuttgart, 2025-10-04)
#1431
MMarin Mihai (Budesti, 2025-10-04)
#1433
Nu ma reprezintaRobert Boldis (Arad, 2025-10-04)
#1434
Semnez, Demisia Lui Nicușor Dan.Mihaela Radu (Arad, 2025-10-04)
#1435
Nu îl recunosc ca președintele RomânieiGeorgeta Dragu (București, 2025-10-04)
#1437
Doresc demisia lui Nicușor Dan!Varga Roland (Zlatna, 2025-10-04)
#1439
Jos cu Nicușor DanSilvia Feraru (Roma, 2025-10-04)
#1443
Demisia de urgență al lui MUCUSOR DANAburculesei Nicușor (Galați, 2025-10-05)
#1444
Nu avem nevoie de elGeorgescu & Simion merita aceasta finctie
Marin Sorin (Braila, 2025-10-05)
#1445
Acest personaj nu are nici cele mai simple cunostinte legat de functia de presedinte al României și induce în eroare ,voit sau din prostie,poporul român.Trebuie anchetat pentru mita mascată în donații,îmoreună cu cei care au mituit prin donații,începând cu sumele între 25.000-810.000 lei"donații",pentru ce anume.
Ioan Cotoară (Sibiu, 2025-10-05)
#1448
Da vreauAndrei Serban (Krefeld, 2025-10-05)
#1450
Nu l recunosc pe Nicusor Dan ca presedinte al RomanieiMatei Adriana (Montebeluna, 2025-10-05)
#1452
Nui demn pentru CONDUCERE!!!!!Lacramioara Nicoleta (Iasi, 2025-10-05)
#1458
Doresc ca,nicușor dan sa plece cu tot cu guver că, el nu este președintele nostru și mai ales cu tot cu ccr sa plece să își dea demisia pentru că, noi îl dorim pe călin georgescu președintele nostru.Nicoleta Balan (Sheffield, 2025-10-05)
#1459
Nicușor dan este incompetent pentru funcția de președinte si nare ce cauta acolo. Este un prost!!!Afara cu el!Ioana Cocieru (Iasi, 2025-10-05)
#1461
Farau FirutaFiruta Farau (Brad, 2025-10-05)
#1463
Semnez ptr..ca nu a fost ales de romani.Oprea Elena (Bacau, 2025-10-05)
#1464
L.GeaniLaskoczi Geanina (Tinca, Bihor, 2025-10-05)
#1467
Demisia NicușorCălin Georgescu Președinte
Carare Ioan (Vaslui, 2025-10-05)
#1470
Este o rusine mondiala ! Afara de la Cotroceni!Alexandru Gabriel Mascas (Cernavoda, 2025-10-05)
#1471
Tara are nevoie de un lider bine pregatit si onest. Nicusor Dan este un "presedinte" ales prin vot fraudulos, dupa ce alegerile prezdentiale au fost anulate in mod abuziv si fraudulos si dreptul la vot al romanilor a fost luat. Vrem dreptate, alegeri corecte si intoarcerea la democratie si respectatea drepturilor cetatenilor. Vrem o tara in care romanii sa poata trai demn, o tara prospera si un partener strategic puternic pentru alte tari. Vrem ca si coruptia sa fie eliminata si vrem ca si cei care au furat si vandut tara sa plateasca .Cristina Preda (Helsinki, 2025-10-05)
#1477
Ne face de râs pe oriunde mergeAndrei Onofriciuc (Botosani, 2025-10-06)
#1479
Nustie sa fie presedintemircea marian (Galati, 2025-10-06)
#1490
Nu e demnIonela Lupu (Onesti, 2025-10-07)
#1506
Nu ma reprezintă ca cetățean al statului român.Un viitor mai bun pt copii noștrii
Mioara Matei (București, 2025-10-08)
#1507
Demisia NicușorDorina Caraion (Burton, 2025-10-08)
#1509
Nu-i normal și nu-i ales ca președinteAndrei Veciunca (Lugoj, 2025-10-08)
#1511
Este un măscărici care a ajuns președinte în urma unor fraude grosolaneIonut Muntean (Târgu Mureș, 2025-10-08)
#1513
Demiterea din functia de presedinte, a lui Nicusor Dan.Poporul a ales pe Călin Georgescu!Marta Michela (ROMA, 2025-10-08)
#1514
Mam saturat de acest președinte de nimic!Mădălina Crețu (Neamț, 2025-10-08)
#1515
Semnez pentru ca Nicusor Dan nu este in masura sa conduca tara in nici un felFlorin Nicolae (Copenhaga, 2025-10-08)
#1516
Semnez petiția pentru că Președintele Nicușor Dan să fie demis!Moc Dumitru (dumitrumoc60@gmail.com, 2025-10-08)
#1517
Semnez pentru ca nu mi se pare mandatul lui ND legitimCristian Buda (Baia Mare, 2025-10-08)
#1518
Incompatibil cu functiaRamona Alexandra Galateanu (ramonalexandra.1982@gmail.com, 2025-10-08)
#1519
Semnez pentru demisia lui Nicușor Dan pentru abuz de funcție și discreditarea statului.Rozete Ioana Gabriela (Frankfurt, 2025-10-08)
#1521
Presedintele nu ma reprezintă !!Roman Horatiu (Targu Mureș, 2025-10-08)
#1522
demisia Nicușor dan, Andrei RomiAndrei romi (Giurgiu, 2025-10-08)
#1527
Semnez pentru demisia lui Nicușor DanAlina Ibis (München, 2025-10-08)
#1528
Dormi demisia lui Nicușor DanPavel Ursachi (Gătaia, 2025-10-08)
#1529
Semnez Petiția.Adrian Bota (Bucuresti, 2025-10-08)
#1534
Este cel mai nasol președinte pe care l a avut România în ultimi 30 de ani!Anca Dumitru (Dragasani, 2025-10-08)
#1535
Nu este un președinte care sa reprezinte aceasta taraGhibea Marian (Galati, 2025-10-08)
#1536
N. D. nu este președintele meu.Eugen Popovici (Filipeștii de Pădure, Prahova, 2025-10-08)
#1543
Demisia Nicușor DanMaricica Plescan (Mătăsari, 2025-10-08)
#1544
Pentru demesionarea Nicusor DanIluan Constantin (Suceava, 2025-10-08)
#1552
Nu reprezintă interesele României,nu respectă constituțiaMirela Margareta Lazar (Călărași, 2025-10-08)
#1553
Demisia ! Nu este președintele Romanilor ! Este pus de Ursula și Macro și clasa politică abjectă care se rotesc la guvernare și fură și vând la străini resursele țării ! Toți să răspundă pentru anularea alegerilor în frunte cu CCR toți sunt mafioți să răspundă cei care au anulat alegerile !! Demisia incompetentilor fără Dumnezeu ! Nu ne reprezentați stați pe banii românilor ! Călin Georgescu este Președintele Românilor !!🙏🏽❤️Liliana Carmen Mihalachi (Botosani, 2025-10-08)
#1556
Demisia lui Nicușor dan de urgentaVasile Cristian Cristian (Gelsekirchen, 2025-10-08)
#1558
Nu e onest,e schizofren!viorel Stanciu (Galati, 2025-10-08)
#1559
Demisia președinte Nicușor DanValentina Tivda (Comunanza, 2025-10-08)
#1560
Dănuț sogorNicole Dănuț (Tecuci, 2025-10-08)
#1561
Costache GheorgheGheorghe Costache (Ciocanesti Dâmbovița, 2025-10-08)
#1566
Suspendarea lui Nicușor Dan din funcția de președinte ptr abuz în serviciu și nerespectarea promisiunilor făcute față de popor.jos Nicușor DanAdriana Panait (Niculești, 2025-10-08)
#1572
Acest presedinte e o rusine pt.RomaniaIrina Ciornei (Latina, 2025-10-11)
#1573
Jos dementul asta de președintePIRPILITA RAMONA (Timișoara, 2025-10-11)
#1574
SemnezDorina Vilcu (Valcea, 2025-10-12)
#1575
SemnezCacencu Tudorel (Tulcea, 2025-10-13)
#1578
ACEST PRESEDINTE NU REPREZINTA TARA SI NU VREAU SA MA REPREZINTE INCONTINUAREOctavian Brindusan (Paris, 2025-10-13)
#1580
Nu ma reprezina este un Globalist SorosistMarius Prunar (Torino, 2025-10-16)
#1583
Semnez pentru ca nu doresc sa mai fie președinte Nicușor danGeanyna Luca (Targoviste, 2025-10-20)
#1585
Nu mă reprezintă și nu-mi apara interesele țări mele și pe mine ca cetățean român nu se comporta și nu își exercită funcția pe care o ocupă in interesul poporului român.Dinu Ababei (Rodby, 2025-10-21)
#1586
Nu a fost votat de mine.Bogdan Ilie (Ploiești, 2025-10-24)
#1594
Nu merita și nu este capabil pentru funcția de președinteBogdan Babiuc (Suceava, 2025-11-03)
#1598
Nu este apt pentru funcția de președinte a României.Dumitru Bradatan (Milano, 2025-11-03)