NICUSOR DAN, DEMISIA din functia de presedinte, URGENT!
Comentarii
#803
România nu are nevoie de un președinte care nu apară drepturile românilor mai presus decât acele ale altor țări (Ucraina, Moldova)Liliana S (Brașov, 2025-07-09)
#804
Demiterea președintelui acrual al României, Dan Nicușor DanielDaniela-Florentina Tihulca (Bucuresti, 2025-07-09)
#808
Semnez pentru schimbarea președintelui Nicușor DanLiliana Docuz (Brăila, 2025-07-10)
#814
Sunt de acord cu dimensiunea lui Dan Nicușor să fie dat în funcție de președinteStoica Florin Gabriel (Irlanda, 2025-07-18)
#815
Este un președinte ilegitim și incompetent.Daniel Ilea (Brașov, 2025-07-18)
#820
Vrem țara înapoi!!!Adrian Stoica (Ologeni, 2025-07-18)
#825
A dovedit că e incapabil să conducă o țară .Mariana Neculai Iancu (Giurgiu, 2025-07-19)
#829
Ptr ca nu mai vreau să fie nicuosr dan președinteAntonie Bogdan (Râmnicu Vâlcea, 2025-07-20)
#830
Da ,sunt de acord cu demisia lui Nicușor dan !Daniela andreea Antonie (Râmnicu valcea, 2025-07-20)
#831
Da semnez pentru Demisia guvernului Bolojan și Nicușor Dan , ei nu au ce cauta la putere , pentru ca ne distrug , sa plece , sa plece , nu au ce mai cauta la putere , asemenea oameni , afara cu ei și dacă nu înțeleg,, intram peste ei și ai ducem la pușcărie, ce plece cit mai su timp , niște nesimțiți!Elena Antonie (Râmnicu Vâlcea, 2025-07-20)
#832
E incompetent nu e pregătit pentru funcția astaGHEORGHE marius Morar (Sebes, 2025-07-20)
#833
Semnez ptr ca Nicușor Dan nu ma reprezintă ca președinte al României.El reprezintă oculta și globalistii fiind marionetă în folosul lor și distrugerea și vizarea țării .
Mihai Sulea (Roma, 2025-07-20)
#836
Nu îl recunosc că președintele acestei țăriIlona Frunza (Bârlad, 2025-07-29)
#837
Nicușor Dan trebuie să demisionezeDANIELA DORICA (Câmpulung Moldovenesc, 2025-07-31)
#840
Dl Nicusor Dan se joaca cu functia de presedinte, ignora o tara intreaga, lipsit de umanitate si dragoste de patrie si popor, incapabil pentru functia care o detine, nu a fost ales, a fost denumit! Nu-L pot considera presedintele meu!Emilia Csere (Brasov, 2025-08-01)
#842
Pentru ca vreau un alt președinte mai bun CG ❤️Darius Galeriu (Timișoara, 2025-08-05)
#843
Se duce tara de rapaRoșca Cristina (Paphos, 2025-08-05)
#846
Gurincu C.Gurincu Claudiu (Cristuru Secuiesc, 2025-08-05)
#854
Semnez această petiție !Ion Nica (Rm.Vâlcea, 2025-08-05)
#855
E prostDraghici Razvan (București, 2025-08-05)
#860
DEMISIA CA E PROSTTTMirela Tudorache (Bacau, 2025-08-05)
#863
Vrem un viitor nu sa ne lase in p...a goala macrom si jegosu de nicusor,vor sa ne vanda portul constanta oameni buni,se alege praful de noi si de tara noastraMihai Sovar (Bucuresti, 2025-08-06)
#866
Presedintele nostru ales este Calin GeorgescuAna cristina Petreus (La Frette sur Seine, 2025-08-07)
#871
Semnez pentru că sunt de acord, susțin și doresc demisia acestui președinte ilegitim.Rafael Arion (București, 2025-08-16)
#874
Demisia Nicusor dan.Alexandru Lungu (Almelo, 2025-08-17)
#875
Nu ma reprezinta!Valentin Cretu (Haslemere, 2025-08-18)
#879
Nu ma reprezuntaConstantin Marcu (Galati, 2025-08-26)
#881
Nu sa ținut de promisiunile făcute ,a crescut TVA ,ajute alte țări și pe noi românii vor sa ne aducă la falomentMinca Ionela (Turnu Magurele, 2025-08-27)
#883
Este un urzupator arw religia de evreu nare voie sa știa în fata poporului român a a făcut tradare de tara și niam pentru ajutore acordate Ucrainei și Moldovei și injenchind romania saraca f nu reprezinta romania și staul roman și poporul romanFrimu Ioana (Com gogosu sat burila mica, 2025-09-04)
#884
Semnez pentru demisia lui Nicușor Dan!Alexandru Ilie (București, 2025-09-04)
#886
Semnez pentru ca tara mea ajunge mai răuVasui Marian (Galati, 2025-09-04)
#888
Semnez sa demisioneze sia batut joc de tara asta de cand e la guvern tot fura nici nui pasa de romania ii pasa de moldova si ucraina sa se mute acolo plus de asta a marit si tva a zis ca nul mărește e un mincinos demisiaPop Patri (Jibou, 2025-09-04)
#889
Semnwz pentru ca o sa distruga Tara romaneasca ,o vinde pe bucatiDaiana Matei (Bucov, 2025-09-04)
#891
Semnez pentru CA nu E capabil Sa conduca o taraBurnar Cosmin Bogdan (Alessandria, 2025-09-04)
#893
Nu este ce romania are nevoieroxana Gheorghe (bucuresti, 2025-09-04)
#895
Nu vrem autisti la PUTERE!!!Catalin Mazdrag (Bucuresti, 2025-09-04)
#902
Semnez pentru demisia lui nicusor danVasilică Gavrilciuc (Putna, 2025-09-08)
#906
Semnez pentru ca nu este președintele meu am votat pentru un om cu demnitate care sa ma reprezinte .Gina Branzaru (Taranto, 2025-09-12)
#911
Nu este el președintele RomânieiBabliuc Felicia (Parma, 2025-09-20)
#914
Semnez pt că nu este președintele meu și nici nu va fiRodica Cuceu (Giurtelecu Hododului, 2025-10-01)
#916
Nu este președintele României ales de poporAndrei Antoce-Pavel (Bacau, 2025-10-02)
#922
Nu este competent.Laurențiu Dumitrescu (Ploiesti, 2025-10-02)
#923
Nu mă reprezintă actuala conducere, și pentru că s-au ales între ei, pentru binele lor, nu a poporului. Suntem tot mai săraci pe zi ce trece!Ionica Velicicu (Sulina, 2025-10-02)
#926
Ingerinte in actul de justitie, minciunile din timpul campaniei si felul cum se comporta care ne da de inteles ca are probleme psihologice grave. Comportamentul sau nu este apt pt functia pe care o detineIonut-Florinel Moldoveanu (Piatra-olt, 2025-10-02)
#928
Nu ie președinte legal demisia nicușor danKlara ines Istina (Metz, 2025-10-02)
#933
Nu e președintele ales!nu e in stare sa conducă tara,nu vrea binele țării!Dana Vlad (danaporumbel88@gmail.com, 2025-10-02)
#941
DaManuel Blegu (Buzău, 2025-10-02)
#946
Ne face de ràs și ne pune în pericolRoxana Ste3 (Ploiești, 2025-10-02)
#947
Numai vreau toti coruptii in guvernul Romaniei!!!Vasilica Mazareanu (Roma, 2025-10-02)
#948
Nu are capacitatea necesara de a conduce taraEllena Bela (Oradea, 2025-10-02)
#949
Demiterea Lui Nicușor Dan!!!Sava Cosmin (Bârlad, 2025-10-02)
#951
A mințit tot în campanie și ma face de râs pe unde merge. Nu mă reprezintaMarian Maldet (mariangordanhu@gmail.com, 2025-10-02)
#953
RothRoth Livia (Dinkelsbühl, 2025-10-02)
#956
Dediu Cristian IoanIoan Cristian Dediu (Neamt, 2025-10-02)
#958
Demisia lui Nicușor DanGeorge Vasilache (Galați, 2025-10-02)
#961
Nu ma reprezintăCristina Busuioc (Buhusi, 2025-10-02)
#962
Nu au fost algeri libere ci au fost fraudateValerică Tudor (Loc Polocin com Pogonești jud Vaslui, 2025-10-02)
#964
SemnezPopescu George (Huşi, 2025-10-02)
#965
Demisia urgentă alui Nicușor DanVasilica Dumitru (Slobozia, 2025-10-03)
#966
Semnez pentru demisia urgent lui Nicuşor DanLintmayer Beata (Berekböszörmény, 2025-10-03)
#969
Bujor CosminCosmin Bujor (Brasov, 2025-10-03)
#975
Au obrazul gros ca soriciul de mistret si limba asprã ca pisica. Nu doar Mucusor, ci tot sistemul pute tare a cãcatMihaita Gurgu (Mangalia, 2025-10-03)
#978
Nu îl recunosc pe Nicușor Dan președintele RomânieiDumitru Păduraru (Iasi, 2025-10-03)
#979
Semnez ptr Demisia lui Nicușor Dan din funcția de Președinte al RomânieiIolanda Stoica (Nicosia, 2025-10-03)
#980
Ilyes aronAron ilyes (BRASOV, 2025-10-03)
#990
Nu mă reprezintăZamfirescu Mariana (Focsani, 2025-10-03)
#991
Cer în mod special demisia “președintelui “pus cu forța de sistemul GLOBALISTO SOROȘIST doar să nu piardă puterea .TRĂIASCĂ ROMÂNII MEI FRUMOȘI nimic fără DUMNEZEU AMINVasile Manita (Chelles, 2025-10-03)
#993
asa dorescflorin stiuca (bucuresti, 2025-10-03)
#999
DaaaPeala Marian (Ineu, 2025-10-03)
#1000
Nu e capabil ca să ne reprezinteMiron Gelu (Iași, 2025-10-03)