Petitieonline.com

Desființarea Scuarurilor Rutiere tip bordură de pe DN1 - Stop Accidentelor și Tragediilor!

Comentarii

#1004

Asa e corect

Deni Draghiciu (Brasov, 2024-09-25)

#1006

Semnez pentru ca nu mai suport scuarurile din localitatea Ghimbav. Personal am vazut 3 accidente in fata mea facute in drum spre SIbiu.

Mihai Dafinoiu (Brasov, 2024-09-25)

#1008

Doresc desființarea scuarurilor tip refugiu din bordura

Adrian Frandes (Brasov, 2024-09-25)

#1010

nu e ok ce se intampla

Filip Iulia (rasnov, 2024-09-25)

#1022

Mi-am pierdut prietenii intr-un accident mortal din cauza acestor scuaruri si modului in care sunt gestionate drumursi circulatia in Romania.

Georgiana Andrei (Brasov, 2024-09-25)

#1028

Se pierd viețile oamenilor nevinovați.Cea mai mare prostie în zona

Radu Derdeicea (Rasnov, 2024-09-25)

#1029

Semnez pentru siguranța mea si a celor din jur.

Ionut Talpau (Brasov, 2024-09-25)

#1044

Sunt inutile și periculoase

Bian Panait (Brașov, 2024-09-25)

#1047

Pentru desfiintarea scuarurilor

Andreea Alexa (2024-09-25)

#1052

Îmi pasa

Andreea Comanar (Barsov, 2024-09-25)

#1054

Semnez pentru ca am cunoscut si am pierdut doi prieteni pe acest tronson de drum.

Monica Miron (Brasov, 2024-09-25)

#1060

Semnez pentru desfiintarea scuarurilor prost amplasate de pe DN 1

Maria Istodor (Craiova, 2024-09-25)

#1062

Imi doresc sa se evite accidentele rutiere datorate acestor scuaruri ineficiente care provoaca foarte multe accidente cu decese. Merg destul de des pe acel tronson de drum si vad ineficenta acestor scuaruri.

Codruț Voinescu (Brașov, 2024-09-25)

#1064

sonea popov

sonea popov (brasov, 2024-09-25)

#1073

trebuie

Ionuț-Cristin David (Brasov, 2024-09-25)

#1092

De la montarea lor am fost de părere ca nu ajuta cu nimic, din contră vor fi principalul motiv de accidente de pe DN1

Csaba Fulop (Brasov, 2024-09-25)

#1099

Am pierdut persoane dragi în accidente rutiere și trebuie făcut ceva pentru siguranța șoferilor și pietonilor

Vasile Popa (Brasov, 2024-09-25)

#1101

Semnez pentru ca viața are prioritate!

Tudor-Alexandru Ciolan (Brasov, 2024-09-25)

#1104

Am pierdut oameni dragi in accidente datorate scuarurilor rutiere

Dan Nicolae (Rucar, 2024-09-25)

#1109

vreau sa fie desfiintate

Alexia Corbu (ploiesti, 2024-09-25)

#1116

Nu vreau sa mor, nici eu, nici cei dragi mie! Nimeni nu trebuie sa plătească pentru chestiuni de care statul român este responsabil. Sunt convinsa că poate mai mult de-atât!

Georgiana Bălteanu (Brașov, 2024-09-25)

#1127

Vreau drumuri pe care sa se poata circula in condiții de suguranta. Nu prin sate si curbe deosebit de periculoasa. De 30 de ani s-au facut 2 bucăți de autostrada( neterminate) si inca 2 cioturi…

Valentin Popa (Sibiu, 2024-09-25)

#1131

Sunt de acord cu cauza

Panfilov Stephan (Braşov, 2024-09-25)

#1136

Susțin această inițiativă.

Adonis Saha (Brasov, 2024-09-25)

#1143

Pentru prioriate la viata

Ionut Buzatu (Sibiu, 2024-09-25)

#1190

Scuaeurile sunt inutile pentru "siguranța" pietonilor. Sunt convins ca este mult mai usor si ieftin instalarea unui semafor cu buton pentru pietoni.

Cătălin Sergiu Silaghi (Cluj-Napoca, 2024-09-25)

#1193

Stop accidentelor rutiere din cauza scuarurilor amplasate pe DN1

Baba Erika (Brașov, 2024-09-25)