Desființarea Scuarurilor Rutiere tip bordură de pe DN1 - Stop Accidentelor și Tragediilor!
Comentarii
#1004
Asa e corectDeni Draghiciu (Brasov, 2024-09-25)
#1006
Semnez pentru ca nu mai suport scuarurile din localitatea Ghimbav. Personal am vazut 3 accidente in fata mea facute in drum spre SIbiu.Mihai Dafinoiu (Brasov, 2024-09-25)
#1008
Doresc desființarea scuarurilor tip refugiu din borduraAdrian Frandes (Brasov, 2024-09-25)
#1010
nu e ok ce se intamplaFilip Iulia (rasnov, 2024-09-25)
#1022
Mi-am pierdut prietenii intr-un accident mortal din cauza acestor scuaruri si modului in care sunt gestionate drumursi circulatia in Romania.Georgiana Andrei (Brasov, 2024-09-25)
#1028
Se pierd viețile oamenilor nevinovați.Cea mai mare prostie în zonaRadu Derdeicea (Rasnov, 2024-09-25)
#1029
Semnez pentru siguranța mea si a celor din jur.Ionut Talpau (Brasov, 2024-09-25)
#1044
Sunt inutile și periculoaseBian Panait (Brașov, 2024-09-25)
#1047
Pentru desfiintarea scuarurilorAndreea Alexa (2024-09-25)
#1052
Îmi pasaAndreea Comanar (Barsov, 2024-09-25)
#1054
Semnez pentru ca am cunoscut si am pierdut doi prieteni pe acest tronson de drum.Monica Miron (Brasov, 2024-09-25)
#1060
Semnez pentru desfiintarea scuarurilor prost amplasate de pe DN 1Maria Istodor (Craiova, 2024-09-25)
#1062
Imi doresc sa se evite accidentele rutiere datorate acestor scuaruri ineficiente care provoaca foarte multe accidente cu decese. Merg destul de des pe acel tronson de drum si vad ineficenta acestor scuaruri.Codruț Voinescu (Brașov, 2024-09-25)
#1064
sonea popovsonea popov (brasov, 2024-09-25)
#1073
trebuieIonuț-Cristin David (Brasov, 2024-09-25)
#1092
De la montarea lor am fost de părere ca nu ajuta cu nimic, din contră vor fi principalul motiv de accidente de pe DN1Csaba Fulop (Brasov, 2024-09-25)
#1099
Am pierdut persoane dragi în accidente rutiere și trebuie făcut ceva pentru siguranța șoferilor și pietonilorVasile Popa (Brasov, 2024-09-25)
#1101
Semnez pentru ca viața are prioritate!Tudor-Alexandru Ciolan (Brasov, 2024-09-25)
#1104
Am pierdut oameni dragi in accidente datorate scuarurilor rutiereDan Nicolae (Rucar, 2024-09-25)
#1109
vreau sa fie desfiintateAlexia Corbu (ploiesti, 2024-09-25)
#1116
Nu vreau sa mor, nici eu, nici cei dragi mie! Nimeni nu trebuie sa plătească pentru chestiuni de care statul român este responsabil. Sunt convinsa că poate mai mult de-atât!Georgiana Bălteanu (Brașov, 2024-09-25)
#1127
Vreau drumuri pe care sa se poata circula in condiții de suguranta. Nu prin sate si curbe deosebit de periculoasa. De 30 de ani s-au facut 2 bucăți de autostrada( neterminate) si inca 2 cioturi…Valentin Popa (Sibiu, 2024-09-25)
#1131
Sunt de acord cu cauzaPanfilov Stephan (Braşov, 2024-09-25)
#1136
Susțin această inițiativă.Adonis Saha (Brasov, 2024-09-25)
#1143
Pentru prioriate la viataIonut Buzatu (Sibiu, 2024-09-25)
#1190
Scuaeurile sunt inutile pentru "siguranța" pietonilor. Sunt convins ca este mult mai usor si ieftin instalarea unui semafor cu buton pentru pietoni.Cătălin Sergiu Silaghi (Cluj-Napoca, 2024-09-25)
#1193
Stop accidentelor rutiere din cauza scuarurilor amplasate pe DN1Baba Erika (Brașov, 2024-09-25)