Teapa Studiourilor de Videochat PRO AVC HAPPY WOW

Quoted post

Gloria Agency teapa

#8 Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite

2017-09-23 11:42

Aveti grija ca s-au redenumit acum ca sa dea teapa in continuare, nu le mai zice Pro Avc le zice Gloria Agency, zici ca e reclama la blugi. Am lucrat acum la ei o luna jumatate, la sediul nou de la nerva traian si e teroare, nu te ajuta cu nimic, nu poti sa stai cand ai membrii nici 5 minute peste program, promit comisioane si salarii fixe dar apoi pun conditii de nu ai cum sa le indeplinesti. Liviu e bata nu intelege nimic degeaba vorbesti cu el, trainerii sunt noi si nu stiu nici ei ce sa faca si nici nu-i intereseaza decat sa dea bine la sefi. Si nu vor sa iti dea actele, te pun sa semnezi si nu iti mai dau niciodata contractul, apoi iti dau banii in cont fara sa semnezi nimic, fara nici un fluturas de salariu, e cusuta cu ata alba toata treaba.

Raspunsuri

Mihaela

#10 Re: Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite

2018-10-02 07:44:36

#8: Gloria Agency teapa - Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite 

Buna! Am fost si eu la ei la un interviu, la Pro studio, insa dupa ce am citit comentariile voastre sunt pe ganduri daca sa ma mai duc sau nu, mi au spus ca totul este legal, contract de munca , tot...am mai auzit si ca patronul s ar da la fetele de la studio .....As vrea sa primesc si eu un sfat daca se poate pentru ca nu stiu ce sa fac...ce sa cred.. si daca voi atu lucrat acolo sunteti in masura sa mi spuneti si mie adevarul. Multumesc mult de tot!