Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37350

2015-05-09 05:31

Stiu ca pe "colegu"il deranjaza adevarul,dar pe mine de ce nu ma deranjaza lasa sa vada toti cat de ordinari si de mizerabili au fost uni"colegi",asa ca postati din cinci in cinci minute si liber la injuraturi ca asta meritati asa zisi "colegi",iar de inchis ,oricat ati vrea la uni nu o sa ne inchideti gura.

Raspunsuri

JOS CENZURA !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

#37351 JOS CENZURA !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-09 10:14:30

#37350: -  

 Respect si mult respect pentru tine si initiativa ta si celorlalti, care suntem, existam si nu ne doresc unii...!!! Viata ne-a demonstrat pana azi ca avem dreptate si suntem furati si praduiti, jefuiti, agresati, chiar linsati, iar unii dintre noi in grea suferinta sau mai grav pierzandu-si vietile pentru drepturle pe care nu au mai avut cum sa beneficieze si unii se gandeau cum sa le fure si sumele din acte ale familiilor lor, ceea ce este inca o ilegalitate...stergandu-i ca pe...., nu mai am cuvinte... ODIHNEASCA-SE-N PACE SI FIE CA LUMINA INVIERII SA LE OCROTEASCA SUFLETELE ACOLO UNDE AU PLECAT! Cei vinovati nu vor scapa asa cum cred ei. Sa nu se astepte ca mai este un an, vor fi razpunzatori direct de la comiterea faptelor savarsite impotriva noastra si totul se contorizeaza pe cazuri penale si fapte comise, acestea nu se sterg..., ilegalitati si toate ..., penale pe care le-au comis in regim de urgenta vor fi si adusi si trimisi acolo unde le este locul cu recuperare creante si drepturi creante asa cum scrie in LEGI. Si cum am mai scris anterior, le readuc aminte, chiar daca sunt ateizati convinsi sau total paraleli cu ceea ce voi spune, DUMNEZEU NU DOARME!!! NU DOARME DUMNEZEU, CREDE-MA PE CUVANT SI NU TE MINT!!! Si nu e blestem, este ceea ce ei nu inteleg ca au comis, sau constientizeaza partial si isi mai incearca norocul, gresit va spun va indreptati si completati la pedepse, le-am mai explicat achitati valoarea totala si conforma cu actele si legile, repuneti pe lina corecta a insolventei prin achitare, pentru ca Oltchim a oprit achitarile in insolventa, achitati, achitati, achitati, nu prin intelegeri meschine si nemernice voua, ci sumele reale pe care vi le evidentiem mereu. Urmati-mi sfatul si va fi putin mai bine pentru voi si noi, cum v-am mai scris, incetam a mai fi pe aceasta petitie, nu si pana nu ne cerem daune-interese pentru prejudiciile create si pedepsirea vinovatilor.

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

FIECARE ESTE LIBER SA POSTEZE, FIECARE ESTE LIBER SA SUSTINA, FIECARE ARE DREPTUL LA LIBERA EXPRIMARE, FIECARE O POATE FACE FARA A IMPIEDICA CUMVA PE CINEVA, ATATA TIMP CAT NOI NU CONSTATAM CA CEI DE O FAC SUNT CEI CARE COMIT, DORESC CU TOT DINADINSUL, INSISTA SAU FAURESC CREZANDU-SE PSIHOLOGI, SAU MARI GENII IN A INABUSII, A DISTRUGE, A OBSTRUCTIONA, A DETELIORA, A DISTRUGE PROBE SI DOVEZI, A FACE ORICE SI ORGAND SA COMITA ILEGALITATI SI TOATE FORMELE DE INCALCARE SI NEMERNICII CU CARE ACESTIA SE OCUPA, II ANUNT DE ACUM SI CUM AM MAI FACUT-O REPETITITIV SI OBSESIV ASA CUM SPUN SI EI, NU AVETI CUM, CHIAR DE INSISTATI, SUNTETI MASINI DE MANEVRA SI MANEVRABILI SAU MANIPU_LATORI VOI PENTRU CA ASA CREDETI, CREDETI MAI PUTIN ASTA, SUNT ACTE, LEGI, DECIZII, DOVEZI SI MUUUUULTE ALTELE CARE VOI NU NUMAI CA NU LE STAPANITI, DAR MAI MULT VA COMPLETATI PEDEPSELE, CHIAR SI IN VIATA DE ZI CU ZI, VA UREZ SUCCES SA MAI OTRAVITI VOI SAU COMITETI  NEMERNICII IMPOTRIVA NOASTRA, EU VA UREZ  UN SINCER SUCCES SI OCUPATI-VA DE NOI ASA CUM ATI FACUT-O CU REPETITII SI MULTE IRONII ... S.A.M.D IN COMPLETARE, VA UREZ MULT SUCCES!!!

 Da. Cati inteleg ca un drept legal este drept legal salarii si alte drepturi salariale, iar OMUL nu este bataia lui/lor  de joc:

 

JOS CENZURA OLTCHIM!!!

 

JOS CENZURA ROMANIA!!!

 

 

 

JOS CENZURA !!! Noi avem  regulile lor U.E. , ONU , Romania, U.S.A. & NATO,

Convenţia europeană a drepturilor omului