Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#28026 VARANISTULE !

2014-08-05 17:41

IMI PIERD TIMPUL CU UN FRAIER, ESTI PREA PROST CA SA STAU LA DISCUTIE CU TINE,

DU-TE'N PULA MEA DE PROSTALAU

S-O SUGI LA VARAN DE LA BULAU !

Raspunsuri

basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#28027 Re: basist = prost

2014-08-05 17:58:48

#28026: - VARANISTULE ! 

 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA, a ajuns un basist ce prin definitie e prost sa faca pe altii prosti, hahahahahahahahahaahahahaha, s-a intors lumea cu basu-n sus !

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ia de plangi :

 

Acum, perlele basistul cel prost  de-a lungul postarilor de aici (sunt doar o parte dintre ele, dezastrul din capul astuia e mare, exagerat de mare, chair si pentru un basist):

1. "Felicitari celor care au stabilit salariul minim/economie, sper sa va i-a dracu cat mai repede si sa munciti voi pt. vreo 100 euro, bagami-as p..a."

2"Noroc cu cei de la FMI care v-au obligat sa indexati salariul minim..."

3. "Asa vorbesti de parca nu stii ca FMI-ul a impus indexarea salariilor.."

4. "Pai la noi in Romania, salariul minim este atat de mic incat chiar si cei de la FMI s-au ingrozit, straini fiind..."

5. "In ce tari sunt salarii mai mici, desteptule? Prin Africa?"

6. "Sunt doua lucruri bune in tara asta, si am auzit ca si pe astea de destepti ce sunteti ati vrea sa le desfintati si anume: DNA si ANI, noroc cu ele, sper sa te bage si pe tine la parnaie daca ai facut vreo prostie."

7. "Tare destept mai esti mai antibasistule ia sa vad daca reusesti sa faci un test...1+1; 2x1; 1x1"

8. "eu nu sunt nici basist, nici antibasist, am scris in calitate de cetatean..."

9. "...ala nu e in pucarie, n-a fost condamnat..." prostalaul basist facand referire la fratele idolului sau cum ca mircea basescu nu este in puscarie pentru ca nu este condamnat !   :)))))

 

 

 

E clar cat e de proasta forma asta de viata, doar ca el inca nu-si da seama, sa-i mai reamintim din cand in cand, zic !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

P.S. Stiu, stiu, nu le-ai spus tu, era...doar un admirator de-al tau !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ce-mi place sa rad de basisti in general si, de basistul asta prost, in particular !