Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#19956

2014-04-22 10:51

Nu il mai plangeti pe Calea si Balan(este un putiflender prea mic si se acorda prea multa importanta unui profitor politic) ca nu au facut nimic ptr. Oltchim, nu poti sa astepti 2 ani, sa nu faci nimic, sa te complaci in minciuna si mizerie(asa au promis in alegeri), daca avea demnitate si onoare acest Calea trebuia sa-si puna mandatul pe masa PSD daca nu rezolva problema combinatului(ori EU ori Oltchimul,iar astia care il plangeti pe Blan, ce dracului a facut bine in Oltchim,haos la CAR si dupa 4 luni cand a vazut ca este palaria prea mare ptr. el a demisionat), nu sa stai sa astepti pana la pastele cailor cand se desteapta pacaliciul vesel de Ponta cu ce se mananca combinatul si sa minti in halul asta 2 ani(inclusiv disponibilizati) si cu privatizarea si cu nu stiu cati investitori si pana la urma este abureala.Oameni de rahat care si acum pe patul de moarte incearca sa minta si sa abureasca oameni, niste ORDINARI politici, au reusit sa ingroape economia si sa aduca judetul la cel mai jos nivel de saracie, din locul 7 pe tara ca judet, am ajuns pe locul 37 ca nivel economic pe judete deci PROSTILOR un regres de 3o de locuri si voi ii plangeti pe acesti nenorociti, duca-se dracului .

Raspunsuri


Musafir

#19957 Re:

2014-04-22 11:31:38

#19956: -

Ai perfecta dreptate.  Hoti si farisei, praduitori din munca altora, mancatori din viata altora, n-au facut decat sa fie gagaragii politici si pacalici ai vietii pe care o duc si ne-o impun si noua. False creaturi si dezinteresate de viitorul nostru!!!!! Ne doresc sa fim cersetori la usa lor, pe spinarea muncii noastre ....... HUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!


Musafir

#19958 Re:

2014-04-22 12:12:27

#19956: -

Calea si Balan, NISTE GOLANI!!!!!!!!!


Musafir

#19977 Re:

2014-04-24 08:20:53

#19956: -

".............am ajuns pe locul 37 ca nivel economic pe judete deci PROSTILOR un regres de 3o de locuri si voi ii plangeti pe acesti nenorociti, duca-se dracului ."

 

Da, dar cel mai important este faptul ca trebuie sa-i ajutam sa se duca dracului