Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#10666

2014-01-10 11:36

am semnat aceasta petitie pt un singur motiv...imi doresc si sper ca poate se va schimba ceva in tara asta,desi visele si speranta mi-au mai fost o data spulberate dupa ce am votat USL...am avut atitea asteptari de la actualul guvern dar realitatea ma izbit puternic si imi dau seama ca de fapt lucrurile stau la fel,avem un guvern care pare o papusa ce este manevrata de aceeasi oameni...ma dezgusta ca am votat aceeasi MARIE cu alta palarie...sincer nu stiu daca ceva sau cineva mai poate salva aceasta tara,poate doar dc ii închidem pe toti mafiotii si smecherii care au ajuns acolo unde sunt datorita noua si acum ne ignora,dorm si se scarpina in nas pe banii nostrii...am ajuns sa spun ca suntem un popor ce ne meritam soarta,suntem istoviti si infometati,ne-au supt astia si ultima picatura de putere,ne-au sufocat cu taxe ,impozite si preturi uriase ...cum sa mai poti lupta ? poate imi rsp cineva,poate imi spune-ti dumneavoastra cum sa mai am incredere in cineva?

Raspunsuri

o balacareala de antena 3

#10784 SA VA FIE RUSINEEEEEEE PRIN CE INCERCATI SA PROMOVATI

2014-01-10 11:48:06

#10666: -

Sunteti o televiziune de rahat prin ceea ce incercati sa promovati. Nu va este rusine nesimtiti ce sunteti. Va aparati penalii in frunte cu Voiculescu pe care il aserviti, in loc sa priviti demni si cu dreptate societatea in care traim si sa criticati hotii, sa-i eliminati. Voi sunteti viitorul? Ce nesimtire va asumati. Bai gadea, (nu meriti sa fii scris cu majuscule) chiar refuzi sa vezi realitatea din aceasta tara? Te-a cumparat Voiculescu cu cativa galbeni si pentru asta mananci la rahat de nu-ti ajunge! Chiar nu vezi ce hotii la drumul mare se petrec in Romania? Incotro ne indreptam fratilor cu unul ca tine ce esti iresponsabil prin indemnul la ura si la nedreptate ce le faci prin televiziunea lui Voiculescu. Rusine, mare rusine sa-ti fie! Sa dea Dumnezeu odata sa fie condamnat acest mare HOT - Voiculescu si sa vedem atunci ce rahat o sa mai mananci. Si apoi poate o sa vina randul si al tau ca eu am timp sa astept.Traiasca ROMANIA SI SA ELIMINAM PENTRU TOTDEAUNA PE HOTI, PE MINCINOSI, PE ''DOCTORII'' CU COPY PASTE-CE AU OBTINUT DIPLOMELE TOT PRIN HOTIE.