Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

AdiTZA21

#1254 Re: Re: Re: Re: Nu stiu cine e de vina

2013-09-14 05:07

#1250: Lexy - Re: Re: Re: Nu stiu cine e de vina

Oricum, asta este ultimul post pe aici, vad ca s-a umplut de pupaciosi de codite si coltisori.... Parca era un forum pentru cei care SUSTIN EUTANASIEREA.....

Bagarea ta in seama printre noi denota faptul ca te plictisesti. Vezi, te rog frumos, ca este forum si la petitia pentru cei care sunt PROsti STERILIZARE. Locul tau e la coada la adoptii, nu pe forumuri sa ne explici noua ce frumoasa e viata cu maidanezu' langa noi. Vezi ca s-au format deja cozi lungi la adoptie. S-a prelungit si programul, special pentru voi. Se vor plati si oameni in plus sa va completeze formularele de adoptie. Ia vreo trei, patru, zece maidanezi si creste-i impreuna cu copilul tau. Am uitat sa te intreb, ai animal in casa? sau doar dai din gura facand pe Maica Tereza pe aici? Ia-i pe toti acasa, poate ii salvezi de la moarte.

Citeste-ti postarile anterioare si vezi daca te intelegi, ca te cam contrazici.....

Si cu asta am incheiat. Vad ca nu mai are rost sa mai argumentez din moment ce nu o sa vedeti realitatea niciodata.

Raspunsuri

Cristian Ioan

#1256 Re: Re: Re: Re: Re: Nu stiu cine e de vina

2013-09-14 05:25:13

#1254: AdiTZA21 - Re: Re: Re: Re: Nu stiu cine e de vina

Ai raspuns foarte bine, nu mai este nimic de adaugat!

Sigur, din punct de vedere legal, nu cainele ucigas este "vinovat", ci cei care au semnat si apoi i-au dat drumul pe strada, precum si autoritatile, care nu au facut nimic.

Insa "lexy" abereaa rau, nu este vorba aici de cine are dreptate, daca e bine sau nu sa fie Capitala plina de haite de maidanezi, ci pur si simplu era o petitie PENTRU eliminarea javrelor!

Nu are sens sa intri aici si sa sustii ca nu e bine ...