Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

Fku

#845 Re:

2013-09-05 22:34

#828: -

Jegosi mai sunteti, efectiv nu va duce mintea la mai mult de a omora, scarbe ca voi de oameni nu am intalnit niciodata

Raspunsuri

Livica

#853 Re: Re:

2013-09-05 22:42:55

#845: Fku - Re:

De ce ne faci jegosi?pentru ca vrem siguranta copiiilor nostri in parcuri,pe strada,etc?

Din punctul meu de vedere nu as dori asa ceva,iti dau cuvantul meu ca daca ar exista o sulutie nu as dori moartea nimanui dar in romania acest subiect (cainii maidanezi) a fost luat de prea mult timp si de prea multe ori in deradere in ciuda faptului ca s-au intamplat atatea cazuri nasoale incat lumea a ajuns la disperare incat ii vrea cu orice pret eutanasiati.

Crede-ma ca daca s-ar putea,nu as opta pentru asa ceva niciodata,daca ar exista un adapost unde sa ii ia si sa ii tina pe toti as fi perfect de acord,dar din pacate este doar un vis care nu se poate concretiza.

Gandeste-te la cati copii nu au ce manca si cata saracie si lipsa de educatie e printre oameni,si apoi gandeste-te si caini!!!

dor de civilizatie

#956 Re: Re:

2013-09-06 08:11:26

#845: Fku - Re:  

 Fachiu (too), in afara de a te stropsi si a arunca cu epitete, tu, o, mare aparator al dreptului la viata, ce solutii aduci pentru rezolvarea acestei probleme GRAVE? Eu am copilarit in tara ASTA fara colti si cacat de caine peste tot.

Apropos, daca copilul era omorat de un semen de-al lui, acel individ odata prins n-ar mai fi CALCAT pe strada cel putin 20 de ani ! Lupul ucigas in blana de caine de ce sa aiba acest drept ?!!!! Doar pentru ca n-are discernamant? Pai atunci reprezinta un PERICOL.

Stii ceva? Du-te in India si inchina-te vacilor sfinte, ca vad ca-ti place sa traiesti in JEG si NESIGURANTA peste tot! Si ne faci pe noi jegosi...

Dar de, hotul striga HOTUL.