Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

Fku

#839 No comment

2013-09-05 22:27

Ce sa mai spun.. ce vad eu ca va caracterizeaza este ignoranta, nepasarea, cretinismul, instinctul de turma si multe altele, cat de ignorati puteti sa fiti incat pana acum nu ati reusit sa depasiti stadiul de om primitiv? Intelg ca nu va duce mintea la mai mult, inteleg ca nu avem de la cine sa cerem mai mult, niste omani de rahat care din pacate fac si tara asta de rahat. Aveti impresia ca daca iubim animalele suntem prosti, sau pe langa subiect? V ainselati dragi concetateni mai putin inzastrati, in primul rand ce drept aveti voi sa decideti moartea cuiva? In al doilea ratati subiectul principal, plodul ala a murit din vina asa zisei bunici, pe care 40 minute a pasat-o catusi de putin de cica nepotul ei, dati vine pe cine nu se poate apara pentru el? Imi e rusine ca sunt roman, regret ca am avut ghinionul sa ma nasc intr-o tara cu asa oameni jegosi ca voi. CAND VETI FI CAPABILI SA GASITI ALTA SOLUTIE DECAT "HAI SA OMORAM" ATUNCI SA VA NUMITI OAMENI CARE GANDESC SI POT MAI MULT!! JEGOSILOR

Raspunsuri


Musafir

#982 Re: No comment

2013-09-06 10:11:13

#839: Fku - No comment

Esti vegetarian?

Probabil asta explica intelectul redus si inclinatia sa te crezi mai mai desptept ca altii. Vorba aia: "prostul pana nu e si fudul, nu-i prost destul!"

Si ia spune-ne noua: ai salvat macar un maidanez? Sa-l adopti, sa-l iei acasa, deparazitat, castrat, vaccinat...? Hm? Ipocrizia la cote maxime!

ivana

#1000 Re: No comment

2013-09-06 11:52:16

#839: Fku - No comment

jegos cred ca esti tu! cati ani ai ? tu stii ce inseamna sa supraveghezi un copil? copilul se juca in parc, iar proprietatea care cica era privata , trebuia sa fie ingradita corespunzator, daca era pe post de incubator de caini!iar tu probabil esti unul din aia care isi umfla conturile cu banii destinati cainilor maidanezi