Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post


Musafir

#539 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eutanasierea nu este o s

2013-09-05 09:15

#530: Cetateanul Turmentat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eutanasierea nu este o solut

te rog mai intai sa inveti sa scrii in romaneste si apoi sa vii sa iti dai cu parerea. Educatia conteaza, de aia nici nu suntem prea civilizati in Ro - iar tu faci parte dintre cei care dovedesc lipsa de civilizatie.

Raspunsuri

Cetateanul Turmentat

#989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eutanasierea nu este

2013-09-06 10:37:51

#539: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eutanasierea nu este o s

Corect, Educatia conteaza. Cat ai inteles, din ce am spus, daca tot ce ai reusit sa faci este sa te poticnesti de faptul ca am mancat o litera in graba? Ia-te de mana cu musafirul de mai sus care tot acolo s-a impotmolit.

Imi exprim parerea pentru ca am ceva de exprimat si pentru ca, spre deosebire de multi dintre cei ce posteaza aici, am cunostinte despre animale si ONG-uri, nu vorbesc din orificii posterioare si din auzite.

Voi vorbiti de civilizatie cand pe-aici se vorbeste despre potere de exterminare? Cand toti cocalarii vin si posteaza lucruri de genul: "Moate cainilor!!!"....serios? Pe aia nu ii tragi la raspundere?