Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post


Musafir

#256 Mana la treaba...

2013-09-04 16:09

Buna, vad ca lumea pluseaza pe minut ce trece, dar am vaga senzatie ca nu se vor intampla multe. la cei app 10k semnatari care se vor aduna azi probabil, le-as propune sa-si faca singuri ordine in zona - doar asa ne invata ong-istii - sa punem osul la treaba. Daca fiecare din semnatari rezolva doar 3-5 buc din javre, s-a rezolvat problema!!!!!!!!!!!! In cateva zile am putea avea un oras fara javre!

OK, pun osul la treaba si am si reteta (functioneaza 100%):

"Cea mai buna (ieftina) metoda de otravire a cainilor am invatat-o cand lucram la autobaza unde erau nu haite ci zeci de haite, de la un maistru. Se amesteca lichid de frana 1/2 litri cu 1/2 litri clor (cel mai ordinar hipoclorit de pe piata e cel mai bun pentru ca nu contine parfum si alte magarii). Ideea e ca in timpul amestecului se formeaza niste cristale care vor trebui colectate de pe fundul sticlei dupa o ora de la amestecare. Turnati lichidul de frana in sticla apoi turnati clorul si puneti imediat dopul bine strans. Daca se pierde mult din gazul emanat nu se mai formeaza cristalele asa ca trebuie sa va miscati repede. Dupa o ora varsati lichidul si adunati cristalele verzui rezultate pe care le puneti in mancarea pentru caini. Marele avantaj este ca javrele mor fara durere dupa aproximativ doua ore pentru ca acest compus produce o reactie care induce somnolenta apoi moartea. Practic or sa moara in somn. Un alt avantaj este ca daca din greseala ajunga in apropierea mancarii pentru oameni acestia sunt foarte putin afectati de aceasta otrava. "

Deci, la munca!

Raspunsuri


Musafir

#258 Re: Mana la treaba...

2013-09-04 16:13:12

#256: - Mana la treaba...

Foarte tare! si ptr cati caini ajung cristalele rezultate din 1/2 litri si 1/2 litri clor? ca sa stiu cati litri cumpar.


Musafir

#260 Re: Mana la treaba...

2013-09-04 16:25:21

#256: - Mana la treaba...

De unde stii ca mor fara durere? 
Mai degraba i-as impusca, cel putin asa nu mor in chinuri groaznice.