Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

:-)

#194 Re: Re: Re: Re: Re: ..

2013-09-04 13:26

#187: Popescu Daniela - Re: Re: Re: Re: ..

Cum zicea cineva.. care culmea e tot femeie "Continuati sa fiti fraieri ca o faceti bine".. Poate cunosti tu mai bine ce am facut eu si ce nu am facut, si faptul ca doresc sa scapam de ei nu inseamna ca doresc asta intr-un mod barbar sau cu lopata. Sunt si alte metode unde ei nu stiu li se intampla, am sa o fac de fiecare data cand autoritatile nu isi fac treaba si cand sunt in pericol.

Cat timp cineva imi ameninta existenta o sa ma apar, si da stiu ca daca omor un caine se incadreaza la penal, dar daca ma apar, nu mai e valabil ce am spus initial. Sau insinuezi ca o sa ma simt mai bine daca il las sa ma muste, sau astept sa creasca si pot sa ma deplasez pe strada doar cu permisiunea lui ? Esti tuta rau don-soara.. :-) Asa-i ca n-ai taiat niciodata o gaina sau nu ai facut rau nici unei muste ? E frumos acolo in lumea ta roz, probabil cumperi carnea (pui, vaca, strut sau ce rahat mai papi tu acolo) direct taiate de altii..

 

Te-ai simtit bine in postura ta de avocat de 3 secunde cand ti-ai incheiat pledoaria cu acel patetic "I rest my case" ?

Raspunsuri

Popescu Daniela

#203 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..

2013-09-04 13:40:22

#194: :-) - Re: Re: Re: Re: Re: ..

Mai baiete, cam confunzi rau lucrurile. Eu vorbesc de o chestie, tu de altceva. Am zis eu candva ca daca un caine te ataca trebuie sa stai la cheremul lor sa te muste? Crezi ca eu nu m-as apara daca as fi pusa in situatia aia? Crezi ca atunci cand m-a muscat si pe mine un caine nu m-am aparat? Fa ce te taie capul din partea mea daca ai sange-n tine, in fond e treaba ta, esti pe buletinul tau. In rest...totul e cancan (hai ca aici m-am simtit mai bine :P ).