Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

LIA

/ #171 CINII PERICOL PUBLIC

2013-09-04 12:51

MA BUCUR CA IN SFIRSIT NE PUTEM COALIZA,DAR NU ESTE SUFICIENT ,TELEVIZIUNILE POT ALOCA ZILNIC CITE 5 MINUTE LA FIECARE ORA MATERIALE CU CINII CE GUVERNEAZA ROMINIA,PE STRAZI MAI MULTE AFISE,SI AM FOST MUSCATA DE CINII UNUIABATOR IN URMA CU 10 ANI MERGEAM PE STRADA CATRE DISPENSARUL COMUNEI INTR O DIMINEATA POARTA ABATORULUI ERA DESCHISA ,SI CINII M AU SFISIAT ,PATRONUL ABATORULUI M A AMENINTAT CA VOI SUFERI TOT EU SI FINANCIAR ,AM FOST INTERNATA NIMENI NU AFOST RESPONSABIL,VIZEZ SI ACUM CA SUNT MUSCATA DE CINII SI ORICE LATRAT DE CIINE MA FACE SA MA PANICHEZ,MERG PE STRADA SI VAD CINI MA INTORC DIN DRUM ,...DAR AUTORITATILE SUNT VINOVATE CA NU AMENDEAZA CETATENII CE SI LASA CIINI LIBERI PE STRADA ,VECINA MEA ARE PESTE 10 CIINI IN CURTE LIBERI AU FACUT TUNEL PE SUB GARD SAR GARDUL SI NU POT IESI NICI LA PIINE STAU IZOLATA DE FRICA LOR AM FOST MUSCATA DE EI SI DEASEMENI NIMENI NU RASPUNDE AM FACUT ZILELE TRECUTE RECLAMATIE LA POLITIE ESTE O NEPASARE DE NEDESCRIS PRIMARULUI NU I PASA DECIT SA PLATIM IMPOZITE SI SA SE SIMTA PASA IN COMUNA,SUNT TERORIZATA ,URASC CA TRAIESC AICI DAR UNDE MA POT DUCE?DEJA SUNT VAZUTA CA REBELA DE PRIMAR SI POLITIA MI ASPUS CA SUNT PRIMA PERSOANA CARE A FACUT O SESIZARE LEGATA DE CIINI ,DAR DAU DIN UMERI SI SPUN DOAR ATIT ,,SUNTEM IN ROMINIA ''SI NU PUTEM FACE NIMIC .