VREM BANII INAPOI! JAFUL de la facturile de gaz si curent.
VREM BANII INAPOI! JAFUL de la facturile de gaz si curent. / Anunțuri / ANUNTUL - AUTOR PETITIE / Comentarii
|
Musafir |
#12016-04-13 14:29da . sa initiati o actiune in justitie. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-04-13 16:10- Date of removal: 2016-04-13
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#32016-04-13 16:11Ce dovadă mai mare decât citind factură "stufoasa" a unui furnizor de energie electrică, găsim, în afara de plata pentru ceea ce am consumat, apar rubrici ca : contribuție cogenerare, certificate verzi, abonament. Eu înțeleg că ar trebui să plătesc ce și cât consum si nu sa "sponsorizez" alte activități. Și asta, înțeleg că se face cu acordul ANRE-ului, deci, al statului. |
|
| |
|
Musafir |
#42016-04-15 08:17Eu ma retrag din acest demers . |
|
| |
|
Musafir |
#52016-04-25 20:11Jaful nu este numai la ENEL verificati si CEZ |
|
| |
|
Musafir |
#62016-05-16 21:38Moarte capitalismului !Privatizarea bunurilor tarii de catre alte companii de stat straine inseamna furt.La cat n-eu jefuit ,ar trebui sa traim 24 de ani cu gura in sus si autostrazi facute de refugiati. |
|
| |
|
Musafir |
#72016-05-17 19:37Intr-o conferinta online, presedintele miscari meritocrate ,LAurentiu Primo, si-a exprimat si el intentia de a demara procese impotriva jefuitorilor insa se pare e nevoie de sume mari de bani pentru a plati avocat ..poate ar fi bine sa luati legatura cu el si sa discutati si sa faceti front comun... il gasiti pe meritocratia.ro .. are si un telefon ; ar fi bine sa il sunati ca la mailuri raspunde greu... |
|
| |
|
Musafir |
#82016-05-19 10:23Sperăm să se rezolve ceva, nu numai strangere de semnături pe cereri care nu au finalitatea urmărită. O zi bună! |
|
| |
|
Musafir |
#92017-03-27 18:01Nu sînt în țară dar cînd o să revin dacă este valabil acest anunț am să aduc și dovezi |
|
| |
|
Musafir |
#102018-03-11 12:00http://hotinfo.ro/inca-o-dovada/ de ce nu mai functioneaza site-ul sa primit mita casa se ascunda dovezi? |
|
| |
|
Victor 81 |
#112020-02-14 17:09Ar trebui inclus in această petiție și extinderile de rețele gaz sau energie care se realizează pe banii clienților iar după 24 de ore rețeaua devine proprietatea eon |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie