Vrem autobuz CTP Metropolitan până la P-ţa M. Viteazul
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem autobuz CTP Metropolitan până la P-ţa M. Viteazul
|
Musafir |
#12014-09-01 18:12e foarte util si un autobuz care sa mearga si pana in centrul Clujului ... |
|
| |
|
Musafir |
#22014-09-02 06:22cei de pe linia 25 merg mai multi km decat noi de la primaria Floresti la capatul autobuzelor...si dam si mai multi bani pe un drum....suntem mai bogati noi astia din Floresti oare????? |
|
| |
|
Florestean |
#3 Timp si bani2014-09-03 12:27Nu am citit ca cineva sa ridice si problema costurilor pentru cei care nu au abonament, deoarece folosesc transportul in comun doar odata poate de doua ori pe saptamana ! O iesire pana in centru si inapoi acasa costa 10 roni si implica 4 autobuze. Cred ca este binevenita o linie directa |
|
| |
|
Florestean 2 |
#4 CTP se transforma in Fany?2014-09-04 06:59Oare dl Neag se transforma incet incet in Stefan Cadar si CTP in Fany? Au pus mana pe ciolan si fac ce vor ei... Care blocaj in trafic? nu trebuie neaparat sa mearga pe Memorandumului si Regele Ferdinand... si pe Pavlov e bine... |
|
| |
|
Musafir |
#52014-09-07 09:43consider necesara introducerea unui autobuz care sa circule din Floresti pana in orasul Cluj si nu pana la marginea acestuia. |
|
| |
|
klaszlobalazs |
#6 CTP Floresti- P-ta Mihai Viteazul2014-09-21 07:47... din moment ce Fany nu mai e, si ani de zile au circulat cu autobuze imense prin oras fara sa 'incurce' traficul, sunt convins ca si CTP poate gasi solutie. Nu mai vorbesc de faptul ca pana la aeroport este distanta mult mai mare si trafic considerabil mai mic decat spre Floresti, nu vad dezavantajul nici dpdv economic, chiar este mai profitabil: incasari mai multe si costuri mai mici(combustibil, uzura vehicule etc) |
|
| |
|
Musafir |
#72014-09-22 14:24Dupa ce au eliminat Fanny (nu ca as fi dorit sa mai ramana!) ne putem astepta ca sa scoata si linia din Cluj. probabil dupa alegeri. |
|
| |
|
Musafir |
#82014-09-26 16:46ca sa faci naveta cu doua mijloace de transport e timp pierdut si fara rost,ar face bine ctp-ul sa asculte si dorintele oamenilor din floresti,asa ar fi mai usor si mai bine ptr foarta multa lume si am scurta din timpul alocat ducerii si venirii de la servici!!!!!! |
|
| |
|
nepotu1234 |
#9 abuz grosolan2014-09-27 17:47Nu intaleg cum sunt acele abonamente intracomunal de 60 lei si nu te lasa sa intri in cluj .atunci dupa ce vor zona metropolitana ?sunt niste gunoaie daca pt o statie pana la bucium sau calea floresti te coasta cu 30 lei mai mult ...spanzurativa cu ei gunoaielor |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie