Petitieonline.com

Suspendarea Președintelui României, Nicușor Dan, pentru abuz de funcție și discreditarea statului

Suspendarea Președintelui României, Nicușor Dan, pentru abuz de funcție și discreditarea statului / Anunțuri / Democrația este în pericol - semnează acum / Comentarii


Musafir

#1

2026-04-08 16:00

Semnez pentru demiterea lui Nicușor Dan, nefiind presedinte ales democratic

Musafir

#2

2026-04-08 16:01

Valir Rusu

Nicușor jos incompetența la vite maxime 


Musafir

#3

2026-04-08 16:46

Demisia URGENT a lui Nicușor Dan! Este un președinte ilegitim, nu mai zic cât raua făcut țări noastre și poporului român. DEMISIA!!!!

Musafir

#4

2026-04-08 16:54

Semnez oentru demiterea lui Nicușor Dan din funcția oe care o ocupă !
Alegerile au fost fraudate din 6 decembrie 2024 !
Acesta este infracțiune și Nicușor Dan trebuie demis din funcția pe care o ocupă!

Musafir

#5

2026-04-08 17:04

RAMONA MARIANA MANAILA

Musafir

#6

2026-04-08 17:09

Valentin Mastacan

Musafir

#7

2026-04-08 17:44

Da sunt de acord cu suspendarea președintelui Mucușor Dan, acest ilegitim trebuie să dispară. el nu este președintele României este Președinte străinilor, a Ukrainieni, Moldovei, Franței , si mai nou al Americii , noi trebuie să fim neutrini

Musafir

#8

2026-04-08 17:46

Mulțumesc frumos celor care încă se zbat să salveze ce a mai rămas din această țară.

Musafir

#9

2026-04-08 18:11

Perfect de acord cu dumneavoastră, tineti-o tot asa caci altfel ne mănâncă de vii toti "ghioceii" țării nealesi.
Dumnezeu sa fie cu noi 🙏🙏🙏

Musafir

#10

2026-04-08 18:12

Să plece la puscarie

Musafir

#11

2026-04-08 18:22

Sunt de acord cu dumneavoastră!

Musafir

#12

2026-04-08 18:23

Demisia Nicușor Dan, Ilie Bolojan! 


Musafir

#13

2026-04-08 19:08

Nicusor Dan, președintele Romaniei, este pus de globalisti pentru distrugerea sistematica a statului Român de drept, distrugerea economiei internre, si saracirea romanilor prin abrogarea de legi anticonstituționale si anti românești, atenteaza cu buna stiinta la siguranta bationala a Romaniei.

Musafir

#14

2026-04-08 19:36

Da vreau să îl dați jos pe mucusor

Musafir

#15

2026-04-08 19:40

Nu vrem dictatura!

Musafir

#16

2026-04-08 19:45

semnat


Musafir

#17

2026-04-08 19:55

Jos Mucușor!

Musafir

#18

2026-04-08 19:59

Da de acord

Musafir

#19

2026-04-08 20:28

CNA NU TREBUIE SA EXISTE. IN NICI O ALTA TARA NU EXISTA ASA CEVA.

Musafir

#20

2026-04-08 20:33

Sunt de acord cu suspendare lui Nicușor Dan si Bolojan ..

Musafir

#21

2026-04-08 21:12

Patrioți și iubitorii de neam și țară nu pot fii opriți niciodată

Musafir

#22

2026-04-08 21:39

CNA UL TREBUIE DESFINTATA URGENT PT.CA ESTE UNUL DIN INSTRUMENTELE PUTERII, A POLITRUCILOR PT.A DISTRUGE LIBERTATEA DE EXPRIMARE SI PT.ASI ACOPERII HOTIILE SI TRADARILE LOR DE TARA, INCOMPETENTA SI NEPASAREA LOR A POLITRUCILOR SI A MAFIEI CARE FURA SI DISTRUGE ROMANIA IN INTERESE STRICT PERSONALE SI ALE STRAINILOR!!.

Musafir

#23

2026-04-08 21:52

Da suspendarea impostorului

Musafir

#24

2026-04-08 21:53

Da mucusor jos

Musafir

#25

2026-04-08 22:03

DEMOCRATIE NU MAI ESTE DE MULT VIITORUL TARII AL OAMENILOR NU MAI ESTE SIGUR TOTUL SE NARUIE LEGEA ESTE PT TALHARI, HOTI , CORUPTI UNDE MEGEM ?