Petitieonline.com

Suspendarea Președintelui României, Nicușor Dan, pentru abuz de funcție și discreditarea statului

Suspendarea Președintelui României, Nicușor Dan, pentru abuz de funcție și discreditarea statului / Anunțuri / Adevărul despre partidele din România / Comentarii


Musafir

#1

2026-03-08 13:47

Doresc demiterea din functie a lui domnul Președinte semnat 


Musafir

#2

2026-03-08 13:52

Simion a fost și este un trădător se neam și țară, eu atât zic Dumnezeu sai dea după suflet

Musafir

#3

2026-03-08 14:03

Jos Nicușor Dan

Musafir

#4

2026-03-08 14:04

Deci în cine să mai avem speranță???Poporul român din păcate numai este ascultat,doar batjocorit

Musafir

#5

2026-03-08 14:25

Tot sistemul trebuie schimbat.Calin Georgescu presedinte.❤️

Musafir

#6

2026-03-08 14:26

Demisia acestui personaj dubios. Ne ales de poporul Român

Musafir

#7

2026-03-08 15:24

Sunt de acord.

Musafir

#8

2026-03-08 15:48

Sunt de acord cu suspendarea!


Musafir

#9

2026-03-08 16:01

Nu au curajul că toți sunt hoți și lași

Musafir

#10

2026-03-08 16:13

Uite de asta îmi vine să renunț la cetățenia română pentru că guvernul român este un guvern de lași și de hoți 


Musafir

#11

2026-03-08 16:15

Pai hoți între ei nu se lovesc ,,sigur că se apără între ei ,numai printr-o revoluție masivă vor pleca toți.

Musafir

#12

2026-03-08 18:01

O adunatura de penali si voi si nicusor. Furati date cu petitii si va plangesti ca nu si-a asumat sa duca semnaturile in partid. Pe cine credeti ca mintiti?

Musafir

#13

2026-03-08 18:17

Demisia urgență a trădătorului Nicușor Dan


Musafir

#14

2026-03-08 18:33

Dacă românii ar fi uniți nu ar fi nevoie de un anumit partid să adune semnături, ar face din spirit civic și aici profită cei ce distrug România, suntem divizați în zeci de partide și din mândrie protestăm pe grupulețe, de aceea nu se strâng semnături sau ies puțini la proteste. Dacă ar ieși toți românii la protest, nu doar pe profesii, ar tremura orice guvern.

Musafir

#15

2026-03-08 18:35

Să mă cac pe toți.....

Musafir

#16

2026-03-08 18:50

Trebuiesc mult mai multe semnături asa vor vedea si cei din opoziție cati romani doresc suspendare debilului mintal,oligrofen

Musafir

#17

2026-03-08 19:04

Important pt toți. Succes!

Musafir

#18

2026-03-08 19:06

Doresc suspendarea din funcție a lui NICUSOR DAN . Un impostor care încalcă în mod repetat legile.

Musafir

#19

2026-03-08 19:10

Trebuie schimbate lucrurile nu merg spre binele comun doar pentru ei el și cu bolojan distruge România

Musafir

#20

2026-03-08 19:18

Demisia Nicușor si bolojan ne fac tara de ultimul hal

Musafir

#21

2026-03-08 19:28

Jos cu nicusor dan!

Musafir

#22

2026-03-08 19:59

Sa fie suspendat împuțitul de mucusor

Musafir

#23

2026-03-08 20:13

Bună seara
Da sunt deacord în totalitate pentru demiterea din funcție a domnul Nicușor Dan

Musafir

#24

2026-03-08 20:14

Romanii sunt lași in marea lor majoritate. Eu, una, mi am pierdut orice speranță....

Musafir

#25

2026-03-08 20:14

Romanii sunt lași in marea lor majoritate. Eu, una, mi am pierdut orice speranță....