S.O.S. - NU DESFIINTATI GRUPELE DE GIMNASTICA RITMICA BAIA MARE
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția S.O.S. - NU DESFIINTATI GRUPELE DE GIMNASTICA RITMICA BAIA MARE
|
Musafir |
#12013-06-04 19:27Nu puteti sa luati acestor copii Talentul si sa le furati copilaria sa stea dupa blocuri in timp ce se pot bucura de talentul lor . Cu respect Dalia Petrik |
|
| |
|
andreea |
#2 Re:2013-06-07 14:18Este un sport prea elegant ca sa nu lasati astfel de talente sa ne incante privirea cu aceste spectacole deosebite. |
|
| |
|
Gimnastica |
#3 #32013-06-07 17:30Degeaba este un sport minunat ,elegant etc. daca primeaza interesele celor care doresc acest lucru, nu se gandesc la munca unor copile care de la varsta de cel putin 5 ani au inceput sa-si toceasca coatele si genunchii pe covorul de gimnastica visand ca intr-o zi vor fi pe urmele unor gimnaste renumite. Imi pare rau si pentru fetita mea care se gaseste in aceeasi situatie ca si toate celelalte, fara sa fim consultati cu privire la ce dorim pentru ele, sau macar sa fim anuntati despre ceea ce urmeaza din septembrie!!! De aceea cei care vedeti acest mesaj sunteti rugati sa semnati aceasta petitie si sa fiti alaturi de noi. |
|
| |
|
Musafir |
#42013-09-05 08:27Performanta cu greu se construieste, cu truda si emotii cu multa munca, sacrificii si mari eforturi atat din partea antrenorilor cat si a sportivilor activi ! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie