Teapa Studiourilor de Videochat PRO AVC HAPPY WOW

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Teapa Studiourilor de Videochat PRO AVC HAPPY WOW

vivianne

#1

2015-09-22 04:38

Buna.Si eu lucrez la unul din studiourile mentionate..Si am fost abordata de catre Markus..as vrea sa vad daca se aseamana tehnica de abordare ..

 

candyandre

#2 Re:

2015-10-01 18:41

alta proasta

#3

2015-11-14 23:26

ai dracu hoti acum si-au facut alta firma de parca nu sunt aceiasi oameni cu umflata aia de Oana bagata in fata cica ofera 700$ salariu garantat pe viata lor de pungasi ca te pun sa iti faci firma si nu iti dau nici un salariu. am vazut azi reclama lor de facebook si restul proastelor care nu stiu dau like. am pus comentariu si l-au sters. chiar nu poate nimeni sa ne ajute???

Cheeky

#4 Gloria Agency Teapa Videochat

2016-11-27 10:43

Stai ca acum s-au facut destepti si Markus si Alex Ardelean: a disparut AVC si a aparut GLORIA AGENCY ca poate la nume nou merge pacalelela nou. Sa va fie rusine cu tot neamu vostru de hoti, pungasi nenorociti ca nimic bine nu ati facut la viata voastra cuiva!

Bigboo

#5

2017-04-04 16:41

Da,si eu am lucrat la ei si foarte mare presiunea cu fututu cu prietenii lui si cu el.

Se duceau pt niste randuri de shoturi si o noapte in club....banii de dup futai cateodata erau,alteori,le ducea cu vorba,da in schimb le valida ture si le invoia,ca trafic nu mai avea sa le bage,si se duceau cu ei.

Si futaiurile alea erau cu multi,nu asa cu 2-3 pe noapte

 

Diana Mocanu

#6 bucharest summit si markus

2017-05-23 16:48

Si eu sunt una pacalita si batjocorita.

stiati ca face si un summit adult bucharest summit markus ca sa legitimizeze furtul lui?

Alinuta339

#7 Studio videochat legal si corect

2017-08-22 14:40

Din pacate, in aceasta industrie sunt multe studiouri care dau tepe, chiar mai multe decat cele care te trateaza corect. Autoritatile ar trebui sa se sesizeze mai des si sa ia masuri. Eu lucrez la http://www.studio-20.ro/ de vreo 2 ani si am avut foarte mare noroc cu ei. M-au invatat la ce sa fiu atenta chiar daca plec de la ei astfel incat sa nu imi iau niciodata teapa. Oricum, daca e sa plec vreodata d ela ei, o voi face doar pentru a lucra pe cont propriu, in niciun caz sa ma duc la alt studio, mai ales cand vad cate chestii nasoale se intampla.

Gloria Agency teapa

#8 Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite

2017-09-23 11:42

Aveti grija ca s-au redenumit acum ca sa dea teapa in continuare, nu le mai zice Pro Avc le zice Gloria Agency, zici ca e reclama la blugi. Am lucrat acum la ei o luna jumatate, la sediul nou de la nerva traian si e teroare, nu te ajuta cu nimic, nu poti sa stai cand ai membrii nici 5 minute peste program, promit comisioane si salarii fixe dar apoi pun conditii de nu ai cum sa le indeplinesti. Liviu e bata nu intelege nimic degeaba vorbesti cu el, trainerii sunt noi si nu stiu nici ei ce sa faca si nici nu-i intereseaza decat sa dea bine la sefi. Si nu vor sa iti dea actele, te pun sa semnezi si nu iti mai dau niciodata contractul, apoi iti dau banii in cont fara sa semnezi nimic, fara nici un fluturas de salariu, e cusuta cu ata alba toata treaba.

Olivia

#9 Nu toate studiourile sunt la fel

2018-01-03 14:56

Pacat ca exista asemenea situatii, un studio profesionist nu se preteaza la asa ceva, de asta trebuie sa fiti mai atente atunci cand mergeti sa va angajati la un studio de videochat.

Mihaela

#10 Re: Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite

2018-10-02 07:44

#8: Gloria Agency teapa - Gloria Agency noua lor denumire, nu va lasati pacalite 

Buna! Am fost si eu la ei la un interviu, la Pro studio, insa dupa ce am citit comentariile voastre sunt pe ganduri daca sa ma mai duc sau nu, mi au spus ca totul este legal, contract de munca , tot...am mai auzit si ca patronul s ar da la fetele de la studio .....As vrea sa primesc si eu un sfat daca se poate pentru ca nu stiu ce sa fac...ce sa cred.. si daca voi atu lucrat acolo sunteti in masura sa mi spuneti si mie adevarul. Multumesc mult de tot!

Geo

#11 Re: Re:

2018-10-02 07:49

#2: candyandre - Re:  buna! Mai lucrezi pt markus? Cum ti s a parut colaborarea cu el? Te intreb pt ca am fost si eu la un interviu

Dora

#12 Re:

2018-10-02 07:52

#5: Bigboo -  

Buna! Cat timp ai lucrat pt markus? Presiunile dupa cat timp au venit? A fost totul pe fata? Ti a zis direct sa te culci cu el si respectivii? Te intreb ca am fost la un interviu si sunt pe ganduri, am tot auzit fel si fel de discutii despre acest patron...

dora

#13 Re: bucharest summit si markus

2018-10-02 07:57

#6: - bucharest summit si markus

Buna Diana! Ai putea sa mi dai si mie mai multe detalii legate despre aceste patron si studiourile lui.. eu am fost la un interviu, mi s a spus ca este totul legal, carte de munca, etc. pe aceste individ nu l am vazut cand am fost la interviu.. dar am aflat dupa ca e unul din studiourile lui si am citit comentariile voastre si chiar sunt pe ganduri, am fost la un pas sa semnez dar am zis ca ma mai gandesc o zi, doua ...