Demitere Lia Olguta Vasilescu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Demitere Lia Olguta Vasilescu

ana

#1

2014-11-20 16:29

Daca aveai sange-n instalatie, te semnai....femeia asta v-a dat clasa la toti craiovenii, cu tot fotbalul vostru cu tot......se pare ca n-o duceti rau acolo, Craiova e un oras frumos, ingrijit cu olteni isteti care stiu ce vor....se pare ca mai este si cate o greseala, cate un ratacit fara coloana vertebrala


Musafir

#2 Re:

2014-11-20 21:19

#1: ana -  

 creca traiesti pe alta planeta sau alta dimensiune. Cum naiba eu din Craiova vad Craiova un jeg de oras! ?


Musafir

#3 Jos OLGUTA LIA DUMITRESCU

2014-11-21 13:53

Complectati si tabelul nostru si aici. Din doua incercari poate nimerim una. 


Musafir

#4

2014-11-21 18:19

NU AM VOTATO PE OLGUTA SI SA II FIE RUSINE!!!
Calu

#5 Olguta

2014-11-22 15:27

Lia mulguta e o alcoolica si o curva penala /// infara de gropi si mizerie nu a facut nimic ... ...

 

ROMU e la putere pentru ea !!!!

 


Musafir

#6 Re: Re:

2014-11-22 17:09

#2: - Re:  

 muta-te in alta parte !!!

 

Alina
Musafir

#7

2014-11-23 09:57

Am intrat pentru prima oara in Primaria Craiovei, acum catevaa zile, aveam nevoie de cateva informatii. Prima persoana care mi'a aparut in cale a fost gardianul care ar fi trebuit sa imi spuna unde sa merg sa aflu mai multe informatii.Nu a facut asta..a fost foarte arogant , m'a jignit, m'a luat de mana sa ma dea afara din primarie tinand cont ca nu am facut nimic rau si nu am vorbit urat.Trist! Asa se comporta niste angajati cand au in functia conducerii pe cineva care le permite astfel de comportament! Asa primar asa angajati! P.S. Mentionez ca sunt persoana cu handicap iar informatiile erau legate de ridicareaa unor produse alimentare. Asa trebuia sa se comporte nu?? JOS LIA OLGUTA!!!!


Musafir

#8

2014-11-23 15:00

jos coruptia si coruptii !
ne-am saturat !
poporul sa fie obligat sa ia calea pribegiei ,iar ei sa ne fure banii !
atat le-a fost ! cred c-a fost suficient !
ar trebuii dupa parerea mea ,ca poporul sa le verifice finantele, lunar ,si sa justifice cu bonuri reale si fapte ,ce-au facut cu ei !
gata cu javrele !
nici noi nu furam ! muncim de ne rupem oasele !
jos cu atatia hoti,mincinosi si lasi ,sunt prea multi !

Musafir

#9 HUUUUOOOO !!!

2017-12-11 11:49