Petitieonline.com

vrem sa fim mai buni!

in 2014 elevii Scolii Gimnaziale~George Cosbuc~ Mediesu Aurit s-au hotarat sa:

x fie respectuosi fata de profesori si colegi

x respecte prevederile ROI

x aloce mai mult timp studiului individual

x se implice mai mult in viata scolii

x ridice standardul de pregatire prin obtinerea de rezultate foarte bune la invatatura si disciplina

x aprecieze calitatea educatiei din scoala noastra

asteptam voturi!!!

admin site - prof.ing Ion Stirbu

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că ion Stirbu va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:




Publicitate plătită

Petitieonline.com va promova această petiție către un număr de 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...