Petitieonline.com

Vrem program TV pentru hip-hop

Nu sunteti frustrati pentru ca exista "n" programe TV de manele pe care se promoveaza inculti si pitipoance iar adevarata muzica moare in underground?? 

Eu cred ca am putea spune STOP.

Semneaza si tu petitia online poate ne aude cineva!!


Alexandru Marius
Contactați autorul