DEMISIA PRESEDINTELUI TRAIAN BASESCU

Quoted post

cocostarc

#1 demisia Basescu

2012-06-21 00:44

Cine esti tu, sa ceri demisia presedintelui ales prin vot de populatia tarii ? Presedintele Basescu a fost ales pt. un mandat , nu te trezesti tu un neica nimeni sa initiezi o petitie in acest sens. Tu il vrei pe Antonescu fara vot ? Tu stii ca intr-o tara democratica sunt niste legi ? Ori n-ai auzit de asa ceva ? Mai asteapta ca tot degeaba, n-o sa-l voteze lumea pe Antonescu , ca n-are niciun merit.

Raspunsuri


Musafir

#21 Re: demisia Basescu

2012-06-26 12:12:39

#1: cocostarc - demisia Basescu

asa cum a fost votat.asa poate fii dat si jos ,din moment ce face tara de ras in toata Europa,asta nu se cheama presedinte,sa se angajeze impreuna cu funeriu la publicatia germana si acolo sa ramana s-a gaseasca pe eba agramata si pe funeriu fara studii echivalate in tara hmmm,poate vreti sa traiti cu salarii taiate,sa iesiti la pensie la varsta de 70 de ani ,si sa platiti impozit 40% din venit la un salariu de rahat,asta  nu e viata ,a fost votat,a demonstratca nu poate conduce tara,mai mult de atata ce mai vrei?e dreptul meu sa decid soarta mea si a copiilor mei si sunt cineva nu un neica nimeni care se duce la publicatia germana dar el nu are studiile echivalate in tara.


Musafir

#37 Re: demisia Basescu

2014-01-17 02:11:46

#1: cocostarc - demisia Basescu

Dar cine esti tu, cocostarcule, sa ne cataloghezi pe noi? Daca vrei sa vezi cum arata Neica Nimeni, uita-te in  oglinda...!

Mona

#39 Re: demisia Basescu

2014-01-17 15:55:03

#1: cocostarc - demisia Basescu 

Sunt o persoana, nu un cocostarc sdica o oratanie cu pene. Ai reusit sa intelegi Coco?