Examen National

Quoted post

Anonim

#3087 Re: Re:

2016-06-29 17:51

#3: - Re:  

 Daca s-a gresit atat de mult la un exercitiu usor doar pentru ca nu ati avut putina atentie nu inseamna ca trebuie facuta petitie pentru nimic...Nu puteti accepta o greseala? Serios? Aceasta petitie e in defavoarea celor care au fost atenti si au raspuns corect. Dar aparent asa e in Romania.Nu poti accepta ca ai gresit unde era usor.Daca se gresea la fel de mult si la exercitiul 1 s-ar fi facut petitie sa se dea din nou examenul? Imi este rusine si scarba de generatia asta...

P.S. :Poate o sa ziceti ca spun toate acestea pentru ca as fi scris corect.Nu.Si eu am gresit dar mi-am dat seama cat de prost am fost pentru ca nu am fost atent si mi-am acceptat greseala.

Raspunsuri


Musafir

#3233 Re: Re: Re:

2016-06-29 18:30:09

#3087: Anonim - Re: Re:  

 Corect comentariul.


Musafir

#3316 Re: Re: Re:

2016-06-29 18:48:40

#3087: Anonim - Re: Re:  

 Da si eu am gresit si nu vreau sa se puncteze. Fiecare trebuie sa isi asume greseala. Totusi adevarul este ca la Subiectul I se ofera prea multe puncte pentru niste exercitii asa de simple. 10x5-50 sa fie 5 puncte ? E prea de tot. Se ofera asa de multe puncte la asa exercitii usore si la fel de multe sa demonstrezi ca acele place sunt paralele. Nu mi se pare corect.