Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#27879 Re: Re: Re: Re:

2014-06-14 17:02

#27878: - Re: Re: Re:

Pai la noi in Romania, salariul minim este atat de mic incat chiar si cei de la FMI s-au ingrozit, straini fiind, voi romanii care conduceti tara nu va ganditi la indexarea salariilor, lasa-ti romanii sa moara de foame iar daca se iveste vreun razboi, mai aveti tupeul sa-i si chemati la razboi, dupa ce ca nu le oferiti decat mizerie, batjocura si nenorociri. Pt. ce ar merge un roman la razboi? Ca sa apere saracia, mizeria si nenorocirile pe care ni le oferiti prin conducerea voastra?

Raspunsuri


Musafir

#27880 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-14 17:09:04

#27879: - Re: Re: Re: Re:

Daca te-ar duce un pic capul, ai vedea ca sunt salarii muuuult mai mci in alte tari, si politica FMI-ului este de a echilibra balantele in tarile ce vor imprumuturi!

Dar ce sa stii tu?

Auzi la el"cei de la FMI s-au ingrozit"!!!!!!!   :)))))))

Bun argument,cei de la FMI sunt platiti sa se ingrozeasca si, eventual, sa le fie mila de nu stiu ce tari!   :)))))))

Mai poti?????

Nu te doare capul de la atata prostie????   :)))))

Vii cu tot felul de penibilitati pe post de argument (auzi la el: "cei de la FMI s-au ingrozit"  :)))))  ) si te superi cand te fac prost si basist!

Nu te supara, asa esti !    :))))

Ce-am mai ras la aberatiile sparcaite de tine, basitule ce nu te duce capul!    :)))))

Mi-i si imaginez pe cei de la FMI spunandu-le guvernatilor, aberatia asta de-ai spus-o tu : "voi romanii care conduceti tara nu va ganditi la indexarea salariilor, lasa-ti romanii sa moara de foame iar daca se iveste vreun razboi, mai aveti tupeul sa-i si chemati la razboi, dupa ce ca nu le oferiti decat mizerie, batjocura si nenorociri."  Si prostia continua!

Doamne, mare ti-e gradina...!   :)))))))