Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

Hai la vot, la vot la vot sa le-o dam basistilor la bot ! (ca intotdeauna!) ha-ha-ha-ha-aha !

#38841 Re: basist = prost

2014-06-02 18:14

#38840: -

Esti...basist si, pe cale de consecinta logica, un prost !!!

hahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha !!!

Bai cacat basist, asa zice si unu...heil hitler, la fel o ardea ca nu-i basist dar nu punea nici un comentariu anti-basau sau anti partidul lui basinescu !

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

heil hitler, esti mai fraier si mai fals decat o moneda de 3 lei !!!

Stiu, stiu, nu esti heil hitler, dar ce sa vezi, tocmai ca te-ai dat de gol cu mesajul asta care l-ai scris, ai incercat sa nu mai abuzezi de ce ti-am aspus atunci, dar degeaba, nu-ti merge, te-am dibuit, lucru confirmat si de matha, imi spune ca-ti petreci mai mult timp la calculator decat pana acum !

hahahahaahahahahahahahahahaahahaha !!!

Zi dupa mine, basistule : basescu la puscarie, la puuuscaariiee, baaasaauuu la puuuuscaaariiiieeee !!!

hahahahahaahahahahahahahahahahaha !!!

M A A A A A R R S S,    J A V R A    B A S I S T A   !!!

Ia de plangi :

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...


 

 

Tu, excrement basist, vorbesti de ala cu steagu' ???

Pai mai copil din flori (ai 13 ani conform spuselor tale), ala are o universitate absolivita, tu nici macar nu stii sa scrii, ai dovedit-o de-a lungul timpului sub vechiul nick, dar si sub actualul !!!

hahahahahahahahahahahahahahahahahah, auzi la el, sunt ala cu steagul de la Universitate, cat esti de prost !!!

hahahahahahahahahahahahahahahahaha, pe mine nu ma mai mira, pe tine continua sa te mire ???

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

Te-am pishat in gura si atunci si acum, iti place, esti sado-masochist, ia ca vorbesc eu cu matha cand mai trec pe la ea sa-ti taie internetul !!!

hahahahahahahahahahahahahahahahaaha !!

Ce tare ma distrez pe seama basistilor, si in particular a ta !!!

hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

Raspunsuri