Catre conducerea postului tv Antena 1

Quoted post

Cristina

#6 Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 08:24

Doamne , vai aveti de gand sa-i sariti in cap lui Rey , cati concurenti nu au jicnit , si voi la-ti gasit numai pe Raimond (si ce nu spune adevarul despre Oana ). Termina-ti cu prostia asta de petitie , nu-si are rostu` . Sigur va luat o masura in privinta lui Rey , cum sau luat si in privinta lui Andrei ,Traian ...etc. Nu trebuie sa faceti voi atat zarva din nimic.. sau faceti asta doar ca nu-l suportati si vreti sa plece..

Raspunsuri

Lavi

#15 Re: Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 09:46:44

#6: Cristina - Raimond si Oana ( subiectul )

Imi pare rau daca tu consideri ca cineva ii sare in cap la Raymond daca tie ti se pare demn si de laudat comportamentul lui , mai ales dupa incheierea emisiunii http://www.youtube.com/watch?v=AX2WQV940Lg  imi pare sincer rau ca este apreciat un astfel de comportament..... nu este vorba ca a spus sau nu adevarul despre Oana ci faptul ca nu este permis un asemenea comportament si limbaj mai ales la o emisiune tv. Daca in momentul cand ii sunt trimise haine, flori si alte atentii romanii sunt bun si acum cand nu totul iese cum doreste el romanii nu mai sunt buni inseamna ca lui putin ii pasa de oamenii din afara competitiei si urmareste strict interesul si castigul lui.


Musafir

#29 Re: Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 10:16:05

#6: Cristina - Raimond si Oana ( subiectul )

Eu l-am votat pe RAY...dar mi-a zis sa ma spanzur...bine ti-a zis si tie...ne-a zis tuturor...dar unora le place batuti, injurati...Daca asta este "NIMIK" cum spui tu, pentru tine ce ar fi "CEVA"??

gina

#138 Re: Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 14:21:29

#6: Cristina - Raimond si Oana ( subiectul )

Cristina,draga mea,vai de gramatica ta!mi se crucesc ochii incercand sa inteleg ce dracu vrei sa scrii.HA!!!!!!!!!!!Scuze esti si tu tiganca?Asta ar expilca de ce nu stii sa scrii gramatical!Te-a pus satra tine?

oana si vio

#164 Re: Raimond si tina( subiectul )

2014-03-09 15:21:02

tina e o curva,o curva mare,o tiganca de 2 bani,vorbea cu oana cand se impacau bine si ii spunea ca nu poate face copii si in emisiune nu mai recunostea nimic,ea se masturbeaza  in dus,are o crema special pentru asa,duce lipsa de p****.rusine,rusine mare,sa plece acasa,le este ciuda ca a iesit oana si vio pe primele locuri,jigodii ordinare