Angajatii Antena 3 sa nu mai fie fortati sa manance zilnic rahat

Quoted post


Musafir

#493

2014-01-12 07:20

a aflat cineva unde este Ponta ?

Raspunsuri


Musafir

#500 Re:

2014-01-12 07:57:10

#493 
2014-01-12 08:20

a aflat cineva unde este Ponta ????????

De necrezut, eu mi-am zis ca daca Ponta lipseste pesemne Victoria Nuland asta nu a cerut o intalnire si cu el si ce stiu eu sa ma preocupe?! Dar vezi ea la plecare anunta "sper ca mesajul meu sa ajunga bine la Primul ministru".. asadar devine evident ca fost solicitata o intalnire si cu Victor Ponta dar vezi pe omul asta, primul ministru al romaniei a avut altceva in program. Sa fim seriosi orice ar fi avut in program sigur putea sa ia un avion si sa dea o fuga de cateva ore in tara pt o intalnire solicitata tara care ne-a pus in NATO. ok ,evident, probabil motivul absentei e acela ca trebuia sa dea explicatii greu de dat... Premierul romaniei are demnintatea unuia ce copie lucrarea de doctorat, premierul romaniei nu a avut demnitatea de a recunoaste aceasta si a cautat sa-si spele pielea asa cum poate si ca tot vorbim de rahat, si-a spalat pielea in galeata de cacat iar acum nu are nicio rusine in a trage o tara intreaga sa faca un dus cu cacat cu el ca lider al nostru. de ce?! pt ca se crede cel mai bun dintre romani, pt ca romania nu e franta, pt ca in romania nu e important cum ci doar daca esti "doctore".. Marele urmas al lui titulescu reuseste cu brio sa puna toata tara asta in rahata. asa ca probabil acum este acum tot in cacat si tare imi e teama sa nu ne ia pe toti acolo cu el.