DEMISIA PRESEDINTELUI TRAIAN BASESCU


Musafir

/ #25

2012-06-26 22:56

cine omoara caini ,asa e si sufeltul lui negru,rusine ,sa va fie ,sa va faceti propia tara de ras ,sa va comportati ca un copil rasfatat ,ma m duc,ba nu ma duc la Bruxell,oare nu considerati ca si propia dvs persoana este luata in ras ,oare,dar de unde ,sunt mai BUNI . Manelisti, de ce nu -i impozitati pe ei,pe un amarat ,stiti,sa-l impozitati,dar ala ca face mii de euro pe noapte nu mai stim ,nu?pe milardari nu-i impozitam,pentru averi, venituri,il impozitam grosolan pe ala care are o garsoniera si un balcon,in curand o sa ne impozitati si aerul pe care il expiram,jos,basescu,funeriu,ati dat dovada de incompatabilitate si de prostime grasa,atat timp cat va comportati ca niste copiii de 2 ani care paraaasc,dar nu stiu ce parasc si mai improvizeaza sa dea bine la publicatii germane,si de e sa fie plagiat sa plateasca,desi nu cred,este usor de acuzat ,dar publicatia germana ,nu a reletat decat ce povestea Otv_ul,cum de avem concluzii identice ?cuvant cu cuvant au fost relatate de catre publicatia germana,de ce nu au auzit jurnalisti ,impuscaturile,pentru ca erau basisti si limbiincuristi,din cauza asta,uite asa dar de ce s-a vazut o lupta acolo,de ce politistul avea sange pe el?de ce funeriu nu are Bac-ul echivalat,de ce presedintele se joaca de de-a soarecele si pisica?de ce ati promovat totii analfabeti? de ce ati lasat tineretul sa plece din tara si nu ati oferit locuri de munca pentru ei?
de ce v-ati batut joc de elevi,profesori? s-a purtat copiatul pana la eba ,nu?pe urma am facut-o pe grozavi ,nu?sa aratam lumii ,ce ?ca suntem,saracii,prosti,infantili si plagiatori ,rusine sa va fie ,noi v-am votat,noi va dam jos ,