Ciolos, opreste crima!


Musafir

/ #304

2016-02-29 14:10

Iubesc animalele si sufar mult vazand cum sunt torturate de catre asa-zisii umani. Animalele trebuie ingrijite si respectate pentru ca si ele sufera la fel ca noi cand nu ne e bine si inainte de toate sunt fiinte vii deci au viata, iar viata trebuie respectata! Asta-i tot, mai clar decat aceasta explicatie nu exista. Domnule Ciolos, va rog insistent sa luati masuri in aceasta privinta, e momentul sa luati haturile in maini si, haideti sa stergem petele murdare de pe fata Romaniei, e momentul sa ne incadram in standardele tarilor decente daca tot suntem europeni, haideti sa facem ceva cu coruptia si cu coruptii Romaniei si nu in ultimul rand, haideti sa facem ceva pentru bietele sufletele , animalutele saracele, ca nu au nici o vina ca au venit pe lume! Propun infiintarea Politiei animalelor, acum cateva luni am semnat o petitie pentru asa ceva dar, inca nu am auzit nimic. Va rog d-le Ciolos sa luati masuri urgente, ca eu, va spun sincer, nu mai pot suporta sa vad barbariile la care sunt supuse animalele, ma imbolnavesc! Multumesc.