Împotriva lui Gigi Becali pentru a Eutanasia câini

Ale
Musafir

/ #92

2016-01-10 18:45

Dar oamenii vagabonzi de ce nu sunt eutanasiati? Eu iubesc câinii , va rog din suflet sa luati o decizie corecta . Intr-o seara de vara ,dupa ce mi-am petrecut ziua cu mai multe fete , m-am intors cu una dintre ele acasa, ea dormind la mine. La jumătatea drumului , am observat un caine care ne urmarea . Nu l-am luat in seama pentru ca se vedea clar ca era speriat de noi atunci cand ne întorceam spre el ,sa nu mai spun ca acel caine cred eu ca atingea 2 metri in doua labe . Intre timp a aparut o masina in dreapta noastra in care se aflau mai multi golani care ne cereau sa stam pe loc. Am traversat strada pe partea cealalta pentru a scăpa de ei . Imediat au intros si ei pe partea noastra unul din masina coborând sa vina spre noi , prietena mea a vrut sa fuga si cel de la volan a intrat cu masina pe trotuar blocandu-ne in asa fel incat nu mai puteam trece . Am inceput sa tipam dupa ajutor si multumesc lui Dumnezeu ca ne-a trimis în cale acel caine , a sărit de nu stiu unde pe usile de la masini ,dobitocul care era langa noi sa ne bage în masina sa speriat si a urcat in masina sa plece. Acel înger de catel Ne-a dus pana acasa Si a stat numai intre mine si prietena mea . Din acea seara e inca la mine la bloc si nu trece zi sa nu Ma faca sa zâmbesc . Asa ca nu omorati ceva ce are grija de cetateni mai mult decat un politist local care daca treceau pe langa noi nici nu ne-ar fi vazut de gogosile care le baga-n ei in patrulă .