țigan nu rom


Musafir

/ #20

2015-04-22 10:28

De ce am semnat aceasta petitie?Pai fiecare persoana normala ar fi semnato!In primul rind politica mondiala planuieste cu o 100 de ani inainte,Romania noastra este intr-un plan foarte mizerabil si perfid pentru tara si poporul nostru,planul e ca ROMANIA SA DEVINA TARA ROMILOR ADICA A TIGANILOR!Nu am nimic impotriva lor,am avut destule prietene si colege de scoala cu care ma intelegeam de minune ,chiar si in ziua de astazi,insa noua denumire de fapt botezul de catre nasii lor fascistii adica evreii i-au dat un nou nume din TIGANI in ROMI,fiecare care are si numai un pic de minte poate sa inteleaga ce vor cei din occident de la noi,SA FIM STERSI DE PE FATA PAMINTULUI CA ROMANI,ROMANIA NOASTRA SA FIE STEARSA DE PE FATA PAMINTULUI,SA NU MAI EXISTAM CA POPOR,SA EMIGRAM SI SA NU NE MAI INTOARCEM,SA NU MAI AVEM NATALITATE,SA NE STINGEM.......si pe de alta parte romii sa se inmulteasca si numai asa sa devina GYPSY CUNTRY la balcan,asta e planul fascistilor---evreii masonii----pentru ca e in interesul lor ca un popor foarte vechi sa fie sters de pe harta globului pamintesc,incetul cu incetul ne sterg si noi nu ne dam seama....cea mai mare greseala a noastra e ca am intrat in UE si in NATO,nestiind ca mergem de buna voie la ghilotina la spanzuratoare,asta e adevarul din pacate!