Prelungirea programului de vot! In caz contrar demisia lui Ponta si a intregului Guvern!

Musafir

/ #440

2014-11-20 10:36

În 2009 n-ati avut nimic de comentat, atunci cand la Paris s-a votat la cateva zeci de secunde.....deh, a iesit cine a trebuit... acum dupa ce li s-a luat puterea slugilor basiste (si mai ales ca o vor cu ardoare inapoi pentru a mai fura si a decima poporul roman din tara) au avut grija prin Udrea la Paris si Macovei la Londra sa va asmuta impotriva oamenilor care au incercat sa indrepte ceva din nedreptatile facute de marinarul chior si liota lui de hoti ordinari. Ati dus-o greu in tara numai voi? noi unde am trait pana acum? pentru ca nu am avut posibilitatea sa ne platim drumul in strainatate (am avut o mie de alte probleme si necazuri de rezolvat, parinti bolnavi de ingrijit acasa- caci boc a desfiintat spitalele, bani putini de intretinut familiile (pentru ca din salariile reintregite trebuie sa ne platim datoriile facute in anii de guvernare boc pentru a supravietui). Voi ati reusit sa plecati, sa va gasiti servicii si sa trimiteti banii in tara familiilor voastre, dar cei care nu au reusit sa plece ...ce sa facem? sa stam aici in tara si sa ne uitam la voi cum ne distrugeti voi si hotii de acl-isti? in numele a ce? a asa-zisului vostru interes pentru bunastarea romanilor? pe voi nu va intereseaza decat interesul vostru si a celor care v-au prostit pentru cativa euro ( 20 -40 cumva?- arginti?) cu ce ne ajutati pe noi? atunci cand veniti inapoi sunteti atat de plini de voi incat nici nu mai stiti vorbi corect romaneste!!!!!! RUSINEEEEEEE!