S.O.S. familia!

juliana

/ #321

2013-08-15 09:05

Daca noi nu luam atittudine, lasa ca iau ei!
Nu vedeti ca in toate modurile posibile vor sa capete legitimitate? De ce?...
pentru ca stiu ca nu o au chiar daca o castiga ( sau au castigat-o deja) faptic in unele tari( Dumnezeu sa pazeasca tara noastra de asa ceva)
De ce au nevoie de aprobarea cerlorlalti? de ce vor sa fie acceptati? Oare ne-am pus aceste intrebari? de unde vine aceasta nevoie a lor? sau este cu adevarat o nevoie ? Sau ce se urmareste, de ce vor neaparat sa se casatoreasca( sa aiba legitimitate...), care este adevaratul motiv care sta in spatele acestor actiuni? De ce nu se multumesc cu faptul ca pur si simplu , acum,ei pot sa isi traiasca homosexualitatea in aceasta lume fara sa fie condamnati ... chiar la moarte, cum erau in trecut. Hai sa ne gandim de unde vine aceasta dorinta a lor? Urmarea dupa cum am vazut la alte tari este extinderea fenomenului intr-un mod ingrijorator... De ce ne putem ingrijora? pentru ca acest fenomen vine la pachet cu violenta( MUUULTA) impotriva oricaror celorlalti care nu sunt ca ei, si cu viol si tentative si agresivitate...! Daca noi nu luptam, ei ( care LUPTA pe toate fronturile) vor avea castig de cauza. Haideti sa lasam pasivitatea la o parte si sa avem grija de generatiile care ne vor sustine pe noi peste ani de zile!!!!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...