Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#28076 Re: Re: Re: Re: SENZATIONAL ! UN NOU DENUNT CATRE FBI !

2014-10-19 12:38

ROMAN IN ROMANIA

#28077 Re:

2014-10-21 07:43

#2: -  

 Avem o tara,o limba si un neam,am familie si imi pasa ce se intampla in aceasta tara si imi pasa de ai mei si imi pasa de romani care minte nu mai au,ne radem in fata si ne furam ca suntem"smecheri" si facem arogante.....ce pot spune straini cand vad atata lux,decat ca o ducem bine si suntem bogati insa adevarul este crud. Avem salarii de mizerie si mai rau nu avem unde muncii,zdrentele de parlamentari au afaceri si se fac ca ne platesc,iar noi ce castigam dam la stat inapoi ca totul este privatizat si evident sunt actionari mariile lor.........ORI MURIM ORI NE REVENIM,NU MAI POT TRAI ASA IN TARISOARA MEA,VREAU DREPTATE SI AM SA LUPT PANA LA MOARTE CA ORICUM CE PIERD?VA IMPLOR ROMANI SA IESIM IN STRADA,SA STRIVIM SACALI SI SA STARPIM CORUPTIA FARA DE MARGINI,ACUM CAT INCA MAI PUTEM CA PESTE CATIVA ANI OR SA NE INCHIDA CA IN COMUNISM DE SUFLAM CEVA,SAU OR SA NE UCIDA PRIN SPITALE "DIN GRESEALA",SAU OR SA NE IMBOLNAVEASCA CU CINE STIE CE BOLI CREATE,ORICUM ARUNCA CU ALUMINIU IN ATMOSFERA,PUN BROMURA IN BERE,IN MANCARE PRAFURI CARE NE DUC LA PIEIRE LENTA DAR SIGURA.....................SA FACEM CEVA SAU AI SA NE AUTODISTRUGEM RAPID SA NU NE MAI CHINUIM.


Musafir

#28078 Re: Re:

2014-10-21 13:16


Musafir

#28079 Re: Re:

2014-10-21 20:03

#28077: ROMAN IN ROMANIA - Re:  

AM SPUS DE 100 DE ORI SI O MAI SPUN INCA ODATA, POTI IESI PE STRADA, POTI PROTESTA PANA NU MAI POTI, POTI FACE ORICE DAR ATAT TIMP CAT ROMANIA VA FI CONDUSA TOT DE ROMANI, SE VA ALEGE PRAFUL DE TARA. CA ROMANIA SA PROGRESEZE AVEM NEVOIE DE CONDUCERE STRAINA, ATAT TIMP CAT MAJORITATEA GUVERNULUI SAU PARLAMENTULUI ESTE FORMATA DIN ROMANI, ESECUL TARII ESTE SIGUR. DACA NU MA CREDETI O SA VEDETI. CA SA AVEM UN PROGRES REAL, AVEM NEVOIE DE O CONDUCERE STRAINA (GERMANA, ENGLEZA, AMERICANA). PANA CAND ROMANII CONDUC TARA, SALARIUL MINIM VA FI TOT IN JUR DE 100 EURO/LUNA SAU LA CATA MINTE AU POATE IL MAI SI SCAD PENTRU CA INVOCA CRIZA ;)) CORUPTIA SI PROSTIA VA STAPANII IN CONTINUARE INTREAGA TARA.


Musafir

#28080 Re: Re: Re:

2014-10-21 20:50

#28079: - Re: Re:  

 Zilnic ma sterg la c.r cu salariul vostru minim de 100 euro/luna, sa su.eti pu.a!!


Musafir

#28081 Re: Re: Re:

2014-10-21 21:31

#28079: - Re: Re:  

 Adica...una ca asta ce e la fel ca basescu ?

NU, multumesc !!!

 

 

Apropo...cum ramane, mai are si cetatenie germana in afara de cea romaneasca ?  :)


Musafir

#28082 Re: Re: Re: Re:

2014-10-22 09:14

#28081: - Re: Re: Re:  

Chiar daca iti bati joc de el antibasist cretin(mai mult de atat nu stii), el este singura speranta a Romaniei si crearea unei majoritati straine trebuie sa fie un obiectiv national pentru progresul real al tarii noastre.


Musafir

#28083 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-22 14:31

#28082: - Re: Re: Re: Re:  

 Isi bate singur joc de el, prin tot ce spune si prin scheletii din dulap pe care-i are, prostule care ai ajuns sa spui de altii ca sunt prosti ! :)

Pana atunci ia de sufera din nou :

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-23 19:33



Musafir

#28085

2014-10-24 21:20

Petitia aceasta este expirata, observ ca nici macar antibasistul nu mai vine sa zica vreo prostie :))


Musafir

#28086 Re:

2014-10-24 22:13

#28085: -  

 Te fute grija de petitie si de antibasist, dar tu basistule, ce esti o gluma proasta a naturii, ajungi sa pici de pacalici ca de fiecare data, asa ca-n spiritul tepei ce ti-o iei, poti sa dai drumul la plans:

 

 

:))) Sigur e unul dintre ei, o sa vina cat de curand si celalalt urmat de ceilalti membrii ai familiei! :)))

De ce nu s-o duce frac-su sa-l viziteze pe mircica, i-o fi frica de ce-l asteapta? :)))

 


Musafir

#28087

2014-10-25 22:18

Pana in momentul de fata numai tu ai picat de pacalici ;)) si vai...daaaaa ce am mai plans la vederea pozei de mai sus :)) Desi imi place prostia ta pentru ca ma face sa rad, tu nu intelegi un lucru si anume: pe mine nu ma intereseaza ca intri tu la puscarie sau Basescu, atat timp cat se face dreptate, si da...stiu...ti se pare extrem de ciudat ca un conational sa gandeasca in felul acesta, ce-i drept gandirea mea nu corespunde cu o gandire romaneasca, ma regasesc in logica si rationamentul altor natiuni (Germana, Engleza, Americana), unde legea, e lege pentru toti, si dreptatea nu se face dupa fata omului sau dupa cati bani are acel om si niciodata nu cred ca Romania sub o conducere romaneasca va ajunge vreodata sa diminueze atat de mult coruptia si prostia, astfel incat in majoritatea cazurilor sa se poata respecta legea in raport cu fiecare si in mod impartial. Dar...desigur, ce te intereseaza pe tine de impartialitate sau de justitie, ce te intereseaza pe tine de lege etc, important e sa fi cat mai bogat, nu-i asa, nu conteaza cum? :)))))) Totusi pentru ca Romania sa progreseze avem nevoie de o logica si un rationament strain in caz contrar, totul va fi si mai rau ca pana acum.


Musafir

#28088 Re:

2014-10-25 22:42

#28087: -  

 Esti atat de prost incat traiesti cu iluzia ca-n tari ca cele pe care le-ai enumerat nu exista coruptie, hotie, falseism etc !  :))) 

Stiu, stiu, acolo merg cainii cu covrigi in coada si legea-i pentru toti le fel, atat de prost esti de crezi basmele astea! :))))

De asemenea mai stiu ca tu n-ai picat de pacalici :)))))), eu am fost ala ! E bine ca nici tu nu crezi ce repeti dupa mine !  :))))

Stiu, stiu, nu esti basist ! Zi dupa mine : basescu la puscarie langa frate-su ! N-o sa spui ! :))))

Plangi (stiu, tu nu !) :)))) :

 

 

Din putul gandirii prostului basist : "...pe mine nu ma intereseaza ca intri tu la puscarie sau Basescu, atat timp cat se face dreptate..." Recunosc, in ultima ora n-am citit o prostie  mai tare ca asta, atat de mare e prostia ce-o spui ca nici nu-ti dai seama de ea !  :))))) O sa-mi ceara prostu' sa-i explic propriile vorbe ca sa-nteleaga postia din propriile spuse !  :))))

Superb, cat esti de batut in cap : "...Dar...desigur, ce te intereseaza pe tine de impartialitate sau de justitie, ce te intereseaza pe tine de lege etc, important e sa fi cat mai bogat, nu-i asa, nu conteaza cum?"  :)))))))))   Unde erai prostalaule ce te intereseaza de lege (chipurile) cand basescu si ai lui  justitiari au bagat oameni nevinovati la puscarie (a se vedea cazurile castigate la CEDO si nu numai...sa nu mai zic de cele ce-or sa vina in frunte cu eliberarea lui voiculescu si a celorlalti din cauza asa zisei justii facuta din ordinele chiorului asumate si multiplicate de sclavii lui din justitie (chiovesi, morar etc.)

Unde erai prostalaule cand basaul si ai lui s-au imbogatit peste noapte, el fiind o viata bugetar (traitor din banii staului) si cu obligatiile unei functii ce nu-i permite sa se ocupe de altceva decat functia publica cu care a fost investit ? De averea basaului si de justitia lui facuta prin intermediul televizorului nu te roade, te roade DE IMBOGATIREA MEA ???  De unde si pana unde asta...sau...poate i te adresai basaului ce s-a imbogatit subit peste noapte ( e adevarat, in cativa ani, de fapt ! ) el fiind...salariat la stat ! HAHAHAHAHAHAHA, cat esti de prost !

Amaratul ala te text pe care l-ai scris nu e doar o dovada a prostiei ce zace-n tine, e o dovada clara a faptului ca esti degeaba pe Pamant, nu stii ce ti se-ntampla si de ce ! Cat am mai ras la prostiile debitate acolo...ori de cate ori vreau sa ma binedispun am sa-ti citesc..."capodopera" !  hahahahahahahaha ! Cat esti de prost...ai fi avut o sansa daca ti-ai fi dat seama de asta...  :)))))

MIRCEA GHEORGHE BOGORIN

#28089 Re: Re: SENZATIONAL ! UN NOU DENUNT CATRE FBI !

2014-10-27 17:05

#28072: MIRCEA GHEORGHE BOGORIN - Re: SENZATIONAL ! UN NOU DENUNT CATRE FBI !  

MĂ NUMESC  MIRCEA GHEORGHE BOGORIN SÎNT PARANORMAL,MENTALIST,MAGICIAN, MEDIUM, TELEPAT, CLARVĂZĂTOR, PREZICĂTOR ETC. SI ÎMI PLACE SĂ PORT SI PORT MULTE BIJUTERII AM 38 DE ANI CU DATA NASTERII LA 01-02-1976 ÎN ORAS OCNA SIBIULUI JUDETUL SIBIU ROMANIA CI 518959 , CNP, 1760201323499, ADRESA MEA ESTE JUDETUL SIBIU ORAS OCNA SIBIULUI, STRADA BĂILOR NUMĂR 4 ,BLOC 1 ,APARTAMENT 3. VĂ ROG FRUMOS SĂ MĂ AJUTATI CÎT MAI REPEDE CU PUTINTĂ.


Musafir

#28090 Re: Re:

2014-10-27 22:08

#28088: - Re:  

 Asa cum zici tu ca sunt prost, dar la 8 ani ai mei, judec de 1000 ori mai bine lucrurile decat tine, cand o sa cresc mai mare, vreau sa devin Judecator, si voi fi un judecator impartial, daca un cersetor va da in judecata pe cel mai bogat si influent om din tara iar cersetorul dovedeste ca are dreptate, va avea castig de cauza, iar pe voi care va credeti smecheri, abia astept sa-mi oferiti mita, pentru ca sa va bag la puscarie. :)))))))))))))))))))))))))))))))))


Musafir

#28091 Re: Re: Re:

2014-10-27 23:55

#28090: - Re: Re:  

 Ai tot 8 ani de vreo...aproape 2 ani de zile !!!  :)))))

Tu n-o sa ajungi nimic in viata si nu doar din cauza ca nu te duce capul, nu, ci din cauza faptului ca prostia din capul tau iti va veni de hac inainte de vreme !!!  :)))))

Pana atunci...plans :

 

P.S. Textul ala trebuie pus alaturi de acele dovezi ale tampeniilor spuse de tine de-a lungul timpului aici...sper ca-ti mai aduci aminte basaule !  :))))))

BAAAAAA BAAAAAASAAAAUUUULEEEEEEE, DUUUUUU-TEEEEE SI VIIIIZIIITEEEAAAAAZAAAA-L PEEE FRAAAAAATEEEE-TUUU !!!  :))))

 

 

MIRCEA GHEORGHE BOGORIN.

#28092 Re: Re: Re: SENZATIONAL ! UN NOU DENUNT CATRE FBI !

2014-10-29 07:36

#28089: MIRCEA GHEORGHE BOGORIN - Re: Re: SENZATIONAL ! UN NOU DENUNT CATRE FBI !  

 BUNĂ ZIUA, MĂ NUMESC MIRCEA GHEORGHE BOGORIN SÎNT PARANORMAL,MENTALIST,MAGICIAN,MEDIUM,TELEPAT,CLARVĂZĂTOR, PREZICĂTOR,ETC. SI ÎMI PLACE SĂ PORT SI PORT MULTE BIJUTERII PE CARE AM ÎNCEPUT SĂ MI LE CUMPĂR DE ACUM 9-10 ANI DE ZILE DE LA 11 MAGAZINE DIN SIBIU SI 1 MAGAZIN DE LA MEDIAS SI 3 VĂTAFE , DIN BANII MEI BINEÎNTELES SI VĂ ROG FRUMOS ÎNCĂ O DATĂ SĂ NĂ AJUTATI, SĂ MĂ AUDIATI, SĂ SOLUTIONATI ACEST DOSAR, ÎMPOTRIVA ACESTEI RETELE DE ESCROCI ÎMPOTRIVA CĂRORA EU FAC RECLAMATII, DECLARATII, SESIZĂRI, PETITII, DENUNTURI, CERERI DIN DATA DE 14-05-2010 LA POLITIA SIBIU, OCNA SIBIULUI, POLITIA ECONOMICĂ,ANTICORUPTTIE,DIRECTIA NATIONALĂ ANTICORUPTIE,DIICOT, CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII,CURTEA CONSTITUTIONALĂ A ROMANIEI,MINISTERUL JUSTITIEI,GUVERNUL ROMANIEI,PARLAMENTUL EUROPEAN UNDE AM FĂCUT 15 PETITII,LA DUMNEAVOASTRĂ SI LA CEDO CĂ AU BENEFICIAT SI BENEFICIAZĂSI ÎN PREZENT ÎN MOD ILEGAL SI FRAUDULOS CU DECLARATII SI SEMNĂTURI FALSIFICATE, MĂRTURII MINCINOASE,FURT DE CORESPONDENTĂ, DARE DE CORESPONDENTĂ LA NISTE ESCROCI COMPLICI,TRAFIC DE PERSOANE, TRAFIC DE INFLUENTĂ,MALPRAXIS,PROXENETISM,DISCRIMINARE,HĂRTUIRE, REPRESALII,ACUZATII NEFONDATE SI FALSE,PROCURI FALSE,ÎMPUTERNICIRI FALSE, DARE DE MITĂ, CRIMĂ ORGANIZATĂ,FALS DE INTELECTUAL, SPERJUR ÎN JUSTITIE, FALS ÎN ÎNSCRISURI SI FALS DE IDENTITATE PE INTERNET CU ALTE IDEMURI, CONTURI SI CU DEGHIZARE CU MĂSTI DIN LATEX CARE SE TRAG SI SE MULEAZĂ PE CAP,FĂRĂ SĂ MĂ ÎNSTIINTEZE SĂ MĂ POT PREZENTA LA PARCHET,FĂRĂ SĂ ÎMI ADUCĂ LA CUNOSTINTĂ,DELIBERAT,FĂRĂ ACORDUL MEU,SI ÎMPOTRIVA VOINTEI MELE DE TOATE DREPTURILE BĂNESTI SI BUNURILE MATERIALE CARE S.-AU ACORDAT PENTRU BIJUTERIILE, CAPACITĂTILE, TALENTELE MELE INCLUSIV DREPTURI DE AUTOR, DE 9-10 ANI DE ZILE DIN ROMANIA SI DIN ALTE STATE I-AR EU NU AM PRIMIT ABSOLUT NIMIC NICIODATĂ DE NICĂIERI NICI BANI SI NICI BUNURI MATERIALE CU TOATE CĂ EU NU AM RENUNTAT, NU RENUNT, SI NU VOI RENUNTA LA ACESTEA NICI MORT ÎN FAVOAREA NIMĂNUI DIMPOTRIVĂ MI LE VOI DEZVOLTA ÎN CONTINUARE PENTRU CĂ ESTE DREPTUL MEU FUNDAMENTAL SI CONSTITUTIONAL.

EU NICIODATĂ NU AM LĂSAT , NU LAS, SI NU VOI LĂSA PE ALTCINEVA ÎNZESTRAT, PARANORMAL,ARTIST, AUTOR S-AU ADMINISTRATOR ÎN LOCUL MEU NICI MORT ÎMPOTRIVA CESTORA EU FAC RECLAMATII, DECLARATII, SESIZĂRI, PETITII,DENUNTURI, PETITII, PLÎNGERI DIN DATA DE 14-05-2010 AI FĂCEAM MAI REPEDE DAR ACESTI ESCROCI AU FĂCUT PE PROSTII CU MINE TOT TIMPUL ASA CUM FAC SI ACUM SI DIN CAUZA LOR AM AVUT SI AM  NUMAI PROBLEME.

EU NICIODATĂ NU AM CONSIMTIT, NU CONSIMT, SI NU VOI CONSIMTI SĂ PRIMEASCĂ ALTCINEVA ACESTE DREPTURI ALE MELE ÎN LOCUL MEU SI NICI SĂ LE ADMINISTREZE ÎN LOCUL MEU SI NICI SĂ MĂ IMPRESARIEZE DIMPOTRIVĂ ATUNCI CÎND VOI FI AUDIAT SI SE VA DSOLUTIONA ACEST DOSAR MĂ ADMINISTREZ SI IMPRESARIEZ SINGUR PENTRU CĂ ESTE DREPTUL MEU FUNDAMENTAL SI CONSTITUTIONAL.

EU AM CERUT SI CER AZIL POLITIC ÎN SUA INCLUSIV LA PARLAMENTUL EUROPEAN,DAR NU AM PRIMIT NICI UN RĂSPUNS ÎNCĂ NU MA PRIMIT NICI UN DOCUMENT,DACĂ ÎMI ACORDĂ ACCEPTĂ, S-AU NU CEREREA SI EU NU MA RENUNTAT, NU RENUNT SI NU VOI RENUNTA LA ACEST AZIL POLITIC NICI MORT SI NICIODATĂ NU AM FOST ,NU SÎNT SI NU VOI FI DE ACORD SĂ MIA ASTEPT DIMPOTRIVĂ VREAU SI TREBUIE SĂ PLEC ACUM PENTRU A EVITA SI ALTE PROBLEME SI DIN CAUZA CĂ SUA ÎNCĂ NU AU VRUT SĂ ÎMI ACORDE AZIL POLITIC ACUM AM CERUT SĂ AZIL POLITIC ÎN STATUL CARE AMI ACORDĂ PRIMUL AZIL POLITIC SĂ PLEC CÎT MAI REPEDE SI PENTRU A NU MAI FI NEVOIT SĂ ASTEPT DELOC SI VREAU SĂ OBTIN CETĂTENIE UNDE VOI FI EXILAT CA SĂ POT BENEFICIA DE DREPTURILE MELE FUNDAMENTALE SI CONSTITUTIONALE ALE OMULUI .

VĂ ROG FRUMOS ÎNCĂ O DATĂ SĂ  MĂ AJUTATI ADRESA MEA ESTE ROMANIA, JUDETUL SIBIU,ORAS OCNA SIBIULUI,STRADA BĂILOR NUMĂR 4 , BLOC 1, APARTAMENT 3, CI,SB.518959 , CNP, 1760201323499.SI AM 38 DE ANI .


Musafir

#28093

2014-10-29 08:20

 

 


Musafir

#28094

2014-10-31 23:01

Cine indexeaza salariul minim/economie de la 100 euro cat e in prezent pana la 800 euro, pe acel candidat la presedintie il voi vota. Cine va fi acela? Ponta, Iohannis sau Udrea? :))))))))))))))))))))))) sau nici unul? Sunt curios cum veti incerca sa ne mintiti si de data asta:)) Toti promit o Romanie frumoasa, dar cred ca din punct de vedere al peisajelor naturale din Romania care sunt lasate de la "mama natura"si cred ca nici pe acelea nu sunt in stare sa la pastreze:)) Imi plac indexarile de salariu cu 50 lei sau cu 100 lei, imi cumpar un chupa chups in plus sau ma sterg de doua ori la c.r :)) baga-mi-as pu.a. Ma k.k pe strategiile voastre de a crea noi locuri de munca cu salariul minim de 100 euro, nu va obositi facand acest lucru, mai bine mergeti si beti o votca sau injurati-va reciproc pe-acolo prin guvern. Aseara vorbeam cu pu.a mea despre salariul minim, cand i-am zis cat este, s-a mirat si ma intrebat cum dracu? Unii oameni nu judeca cu creierul cat altii judeca cu pu.a. :)))))))))))))))))

basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#28095 Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 01:22

#28094: -  

 Esti atat de prost incat nu stii ca PRESEDINTELE NU se ocupa de asa ceva !!!  :))))

Atat de  prost esti !!!  :))))

Pana o sa te destepti (adica niciodata) mai ia de plangi :

 

 

Asta-i inca una din multele "perle" ale prostalaului ce chiar crede despre el ca ar fi...destept !   :)))))

Inca o demonstratie a prostiei ce zace-n capul lui !  :))))

Daca prostia ar durea, specia asta proasta s-ar tavali-n chinuri de durere !


Musafir

#28096 Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 07:34

#28095: basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta ! - Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :)))))) 

 Nu presedintele atibasistule, guvernu' viitor...ca sa te simti mai bine acum:)))))))))))))))))))))

basaul la puscarie langa frate-su ! In curand ! :)))

#28097 Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 13:27

#28096: - Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :)))))) 

 Alta perla specifica basistului ce crede ca viitorul guvern va fi altul decat cel din care este format acuma...prostaul crede, in nemarginita lui prostie, ca presedintele o sa faca alt guvern !  :)))))))))

Nu-i treaba lui, basist prost !  :))))))))) Continua sa te fai de ras ca-mi place !  :)))))))))

"Cine indexeaza salariul minim/economie de la 100 euro cat e in prezent pana la 800 euro, pe acel candidat la presedintie il voi vota. Cine va fi acela? Ponta, Iohannis sau Udrea? :))))))))))))))))))))))) sau nici unul?"   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, CAT ESTI DE...PROST !!!  :))))))

Continua asa ca-ti sta bine, hahalere gen basescu, udrea, macovei, iohanis si alti cativa au nevoie de prosti ca tine care sa-i voteze !  :))))))

 

 

Nu doar mie-mi plac prostii, asa ca tine, dar si astora de mai sus !   :)))))))

P.S. Poate afla si prostii ca tine ca salariul minim e de...200 de euro, adica cu 100% mai mult decat aberezi tu !   :)))))) 100 de euro era pe vremea cand basescu a taiat salariile (el a iesit si a anuntat masura, boc cel mic nu stia nimic ! )   :))))))))


Musafir

#28098 Re: Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 15:19

#28097: basaul la puscarie langa frate-su ! In curand ! :))) - Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :)))))) 

 Antibasist cretin, tu spui lucruri pe care eu nu le-am zis, iar eu mai scriu si in sens figurat dar fara sa mai pun ghilimelele, intelege ce vrei, eu ma rad de prostia ta iar tu de asa zisa prostia mea:))))) dar crede-ma si prostia mea e mai inteligenta decat desteptaciunea si inteligenta ta :))))))))))) Legat de salariul minim de care tu ziceai ca e 200 euro, citeste in codul muncii si apoi mai vorbim despre aberatia ta, salariul minim este de 710 lei/net adica 160 euro, dar tu esti foarte informat e 200 euro destept antibasist :))))care zici de altii ca sunt prosti:)))))) cat esti de prost, daca prostia ar durea tu te-ai tavalii in chinuri :)))))))))))


Musafir

#28099 Re: Re: Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 16:03

#28098: - Re: Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :)))))) 

 IL VOTEZ PE IOHANNIS, SINGURA SPERANTA A ROMANIEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#28100 Re: Re: Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 17:14

#28098: - Re: Re: Re: Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :)))))) 

 :)))))) E pixelul albastru, nu-i ceea ce ai scris e..."figurat" !   :)))))) Oare de cine-mi aduce aminte ??? Aaaa, DAAA, de basau !  :)))) Normal, esti basist prost !  :)))) Demonstrat de altfel !   :)))))

 

Cum e sa fii basist prost (scuze pentru pleonasm) si sa faci pe altii prosti ?!!   :)))))))) S-a intors lumea cu basu-n sus !   :))))

Salariul minim e ala care l-am spus eu, dar...tu, basist prost fiind, ai scarba la salariul brut, iti da doar....net ! :)))) Dar si asa, la salariul net nu iese....100 de euro cum aberai pe aici !  :))))))))

 La brut, in schimb, ies cei 200 de euro, copil din flori  !   :)))))   Stiu, stiu, era..."la figurat" !   :)))))

Inc-o data : daca prostia ar durea, te-ai tavali-n chinuri de durere !   :)))) Ai si tu noroc ca nu doare prostia, doar la asta n-o sa ai :