Afara Andrada Vaduva

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Afara Andrada Vaduva


Musafir

#1

2012-07-19 15:44

Este o persoana fara pic de educatie si bun simt, fara respect fata de persoanele in varsta!!! Afara din acest concurs!!!!

Musafir

#2

2012-07-19 19:40

EMISIUNEA SE DIFUZEAZA LA ORE DE VARF IAR ACEASTA DOMNISOARA,ANDRADA,CONCURENTA, NU SE CONTROLEAZA IN GESTURI,IN LIMBAJ!INCITA LA VIOLENTA SI LA SCANDAL!!EMISIUNEA SE VREA A FI SI UNA EDUCATIVA DAR ANDRADA NU POATE FI OPRITA DE MODERATOARE!!APOI SE IMBRACA INDECENT AVAND IMPACT NEGATIV ASUPRA ELEVILOR DE SCOALA PRIMARA SI GIMNAZIALA!!

Musafir

#3 musafir

2012-07-19 22:25

Este o persoana fara bun simt,nu respecta pe nimeni,emisiunea s-a vrut a fi un sow matrimonial,nu o emisiune de scandal asa cum procedeaza ea,e impertinenta si nimic din ce face ,nu e un exemplu pentru cei ce urmaresc aceasta emisiune

Musafir

#4

2012-07-20 07:38

Atitudine nepotrivita,aparitie indecenta pt o emisiune tv difuzata la orele pranzului

Musafir

#5

2012-07-20 09:25

O tiganca de Mioveni care nu face decat mahala si jigneste mamele si concurentii!Afara cu acest specimen jalnic!

Musafir

#6

2012-07-20 09:28

Aceasta concurenta cu tipetele ei continue,cu vulgaritatea afisata ne sfideaza zilnic prin comportamentul ei neadecvat pt un show live..

Musafir

#7

2012-07-20 09:51

Aceasta fiintza mi-a distrus timpanele cu tipetele ei si mi-a produs repulsie cu vulgaritatea ei!!!

Musafir

#8

2012-07-20 11:37

concurenta Andrada este un om de o calitate indoielnica,rea,razbunatoare,vb ft urat,jigneste si nimeni nu face nimic,mai mult,moderatorul emis mpfm ii permite si chiar o incurajeaza.... :(

Musafir

#9

2012-07-20 17:38

nu-i mai suport ironiile ,nesimtirea si proasta educatie

Musafir

#10

2012-07-20 18:30

nu mai suport sa aud aceasta persoana tipand,urland,jignind si acuzand alte persoane de lucruri care nu le-au facut sau sa intervina in discutii care nu o privesc in mod direct si personal,folosind cuvinte greu de reprodus,cuvinte care sant auzite si de minori care vizioneaza aceasta emisiune.

Musafir

#11

2012-07-21 00:41

BN CA E ADRIAN AL VOSTRU EDUCAT NU REZOLVATI NIMIC CU EXCLUDEREA ANDRADEI CA ADRIAN TOT ISI GASESTE EL PE CINE SA JIGNEASCA IN CASA FACE PARTE DIN "
DISTINSA LUI EDUCATIE""APROPO CE FACE OMUL FACE SI MAIMUTA ,ATI COPIAT PETITIA FRUSTRATILOR

Musafir

#12 Re:

2012-07-21 13:18

#10: -

Insusi comportamentul ei o descalifica ca si om pe aceasta persoana! Este jalnica si-mi repugna.  Merita sa fie descalificata in acest show.


Musafir

#13

2012-07-21 16:41

Sper sa iasa afara,mahalagioaica nu are ce cauta în aceasta emisiune.m-am saturat de tipetele ei.

Musafir

#14

2012-07-22 01:34

Aceasta fata este obsedata de Adrian,in toate matrialele care ne sunt prezentate nu o auzi vorbind cu cineva decat de Adrian.

Musafir

#15

2012-07-23 09:20

FaNII ADRIAN!!....VOCABULAOTI CEI DIN CASA TREBUIE SA II INGHITA COMPORTAMENTUL

Musafir

#16

2012-07-23 17:37

nu asa ceva vrem sa vedem la tv din partea unei fete...tipete...jigniri....comportament neadecvat pt o fata....si mai ales ca acest concurs este pt casatorie nu pt mahalagism..

Musafir

#17 Re:

2012-08-03 20:30

#11: -

TU... ca musafir nepoftit... ia-o pe needucata de profesoara si fa-o doamna ca tot asteapta ,,un crestin,, sa-i astupe gura si gaura... daca te simti in stare, fa ceva ptr ea... poate va potriviti la caracter... succes!

Delia
Musafir

#18 Oameni buni!!!!!!!!!!!!!!!! Valabil pentru toata lumea

2012-08-18 16:33

Numele imi este nesemnifiant,dar cea ce doresc sa va transmit este sa o o votati pe Andrada mireasa finalei al acestui sezon.Intrucat este intradevar putin mahalagioaica, dar este cea mai sincera din casa. Nu a existat un moment in care sa manipuleza publicul, si pe cei din jurul ei. Oameni buni de ce sa nu votam adevarul. Iar adevarul sta in aceasta persoana mahalagioaica, fara bun simt, si in tot cea ce voi ati caracterizat-o, dar nimeni nu o pate condamna ca este sincera, iar noi avem nevoie de oameni sinceri in preajma noastra.Ganditiva putin, chiar nu a existat in viata dumneavoastra fel si fel de oameni care sa va manipuleze,sa va perie, si pe la spate cand va este lumea mai draga sa va dea in cap.De ce sa o dam pe Andrada ca este mahalagioaica, atunci cand trebuie sa se apere, de ce este mahalagioaica ca i se aduce tot felul de adresari, mai plucate sau mai putin placute, care vrei nu vrei devin deranjate, haideti sa ne punem in locul ei. Eu nu a trebuit sa ma pun, pentru ca am avut de a face cu astfeli de oameni.Am trait cu oameni care mau mintit ani? iar eu va intreb acum vreti sa o dati pe Andrada fiinca este prea sincera, iar sinciritatea este atat de dura, incat fara sa vrea aluat o intorsatura nefavorabila in defavoarea ei. Doar pentru asta vreti ca ea sa iasa, caci odata cu iesirea ei ati vota minciuna, ipocrizia,lasitatea mediocritatea,etc, intalnite in concurentii poate din pacate pe care ii iubiti. Va rez tuturor din intreaga lume inainte sa votati, sa va ganditi de o mie de ori, caci pana la urma votu nostru conteaza, iar odata cu votu nostru, dreptea, adevarul va invinge!!!!!!!!!!!!!

Maria

#19

2012-08-20 15:36

Andrada este o fata tare simpatica si deosebit de sincera!!!Merita sa castige concursul!
Mariuss

#20 Ion

2012-08-29 16:00