Gabriela Vranceanu Firea merita ce e mai rau

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Gabriela Vranceanu Firea merita ce e mai rau

Laura

#51 Re:

2014-10-25 18:24

#17: -  

 Moldovenii au cumva ciuma? ... Esti o creatura puturoasa si grav frustrata! Dar cred ca stiai deja asta. Si inca ceva: Duhnesti de la distanta.


Musafir

#52

2014-10-26 17:33

Aceasta femeie gretoasa din punct de vedere etic, moral, deontologic, al bunului-simt,face copii cu dom' Pandele,uitand sa se si ocupe ca mama de cresterea lor.Cel mare SI-A PICAT ANUL ACESTA BAC-UL!!!Poate ca daca ar fi trait tatal sau pe care Fireaprocreatoarea universului l-a inlocuit cu Pandele, viata adolescentului ar fi fost frumoasa...

Musafir

#53

2014-11-09 09:31

gasiti o modalitate de a btelespectatori ai puterii de azioicota acele tv uri care fac sluj puterii astfel incit cei care le platesc spatii de publicitate sa inteleaga ca majoritatea reclamelor se adreseaza celor care au cu ce cumpara, deci cei care au acces si la net si nu sint

Musafir

#54

2014-11-11 03:18

Nici Dumnezeu nu mai are grija de ea! rautatea din aceasta duduie vine de la frustarea vietii care a avut-o si o are. Pacat de sufletul ei.

Musafir

#55 Firea-Pandele-si care va mai urma..

2014-11-14 09:39

Partea trista este ca patzachina asta de Gabriela Firea a ajuns senator si eu ii platesc privilegiile prin taxele si impozitele puse pe spinarea mea.Am vazut-o o singura data cand era moderatoare,alaturi de raspopitul ala de penticostal (sau ce o fi) de Gadea si m-a umplut de greatza si revolta cand zbiera ca o isterica la un invitat care nu declara ce ar fi vrut ea.Daca as fi fost in locul aluia,as fi scuipato-n ochi si as fi parasit emisiunea.Nu merita mai mult de atat.De atunci,Antena 3 nu mai exista in grila mea de programe.Am si eu cap sa judec,nu am nevoie de parerea unor jigodii ca Gadea-Badea-Firea si care mai sunt pe acolo.Gabriele Firea-Pandele-etc,este doar o putoare ajunsa pe cai mari.Dar tot o putoare.


Musafir

#56

2014-11-16 11:07

Gabriela Vrânceanu Firea dacă picä īntr-un closet īl spurcä şi nimeni nu īl va mai putea dezinfecta. Va rămâne împuțit pentru vecie.

Musafir

#57

2014-11-17 09:22

Gura prea mare a acestei fanatice PSD-iste, i-a fost inchisa de salamul sasesc, sper ca pentru totdeauna.

Musafir

#58

2014-11-20 14:11

Confirm semnatura pe petitia aceasta legata de Firea si va felicit pentru initiativa
Julia

#59

2014-11-20 14:13

Cu astfel de matracuci tupeiste si agresive ca aceasta antenista a pierdut Ponta alegerile 

 


Musafir

#60 G

2014-11-22 17:53

Gabriela Vrânceanu Firea vrei sa-ti fac un copil ??

Dreptatea

#61

2014-11-23 08:28

De Gabriela Vrânceanu Firea Pandele,Mihai Gâdea,Mugur Ciuvică,Mircea Badea,și de alte jeguri,scursori și lături pământene (vândute pe arginți unor hoți ),care răspândesc ură și prin a căror existență împut aerul încojurător, scăpăm dacă pun mâna pe ei tăietorii de capete,adică jihadiștii.Doar atunci va fi înfăptuită dreptatea.

Cunoștință veche

#62

2014-11-23 16:03

Pentru Gabriela Vrânceanu Firea:Huooooooooooo!!! Nespălat-o.Știi tu unde puți a pește.


Musafir

#63

2014-11-25 07:03

Gabriela firea sa dat in spectacol si la alegeri.o consider o mare catea

Musafir

#64

2014-11-27 09:46

cred ca titlul petitiei nu este potrivit.

Nu ar tebui sa dorim nimanui raul.

In cazul in care acest demers va atrage atentia persoanei in cauza, nu ne putem astepta la o reflexie asupra continutului, din partea ei, cu un asemenea titlu.

Musafir

#65

2014-11-28 05:06

Confirm semnarea petitiei. Aceasta doamna ar trebui eliminata nu doar din PSD (dar asta nu depinde de noi) ci si din spatiul public. Prin declaratiile nerusinate, nesimtite si prin atacul la persoana (nu doar la adeasa lui Klaus Iohannis) ci si alte declaratii pe care le-a facut nu face decat sa provoace un profund sentiment de dezgust si de multe ori ura. Anca Ganciu
Speranta

#66 Dezgust pana la voma

2014-12-04 15:35

Cum pot sa ajunga asemenea gunoaie nereciclabile toxice in spatiul media  sa ne otraveasca viata si imaginea Romaniei in lume????!!!


Musafir

#67

2014-12-05 23:26

Cu toata stima pe care o am pentru Moldova -pentru moldovence si moldoveni-
Raman surprinsa deja de curajul de a ramane gravida ...la 40 ani... si de a declara public...
De a face publica viata ei privata...parerea ginecologului dansei
Sfatul genetic ce spune?
sau nu va intereseaza daca veti avea un autist /trisomie 21?
Sunteti prea batrana si ofilita pentru a mai spera de a avea un copil normal ..asta in cazul in care evident reusiti sa scapati cu bine (cu viata )post partum
Diaspora formata nu doar din capsunari ...va detesta si va recomanda sa va retrageti din viata politica ..
Sa va retrageti la CRATITA caci asa ii sta bine unei femei ..de VARSTA dumneavoastra ...
CU CARTEA DE BUCATE INTR-O MANA SI CRATITA IN CEALALTA MANA....
Lasati-va de meseria de PURTATOR DE CUVANT sau profesati la dvs acasa ...e mai dscret si mai util ...
Aveti grija de tensiunea dvs caci la varsta dvs riscati sa muriti ... de preeclampsie ..eclampsie ...
Sunteti o rusine pentru romanii.....de pretutindeni
Intelectualii din Diaspora

Musafir

#68 Gabriela Firea

2014-12-26 08:26

Nu- mi place titlul petitiei pentru ca nu suna  crestineste, dar sunt de acord ca aceasta persoana ar trebui sa se retraga din viata publica pentru ca este un exemplu de nu faceti ca ea. Parca ar fi un personaj negativ dintr-o  telenovela de prost gust.

rtv

#69 realitatea despre firea

2015-02-01 19:06

Fii rea sau cum te lasă firea – politica coboara din televizor in realitate

 https://accentic.wordpress.com

Ati ratat d-na politician Firea. Ati ratat sa fiti un politician care nu ucide (la propriu) ,prin ricoseu. Nu stiu cum sunteti ca om si nici nu ma intereseaza . Puteti fi cel mai curat si cel mai sensibil si demn de admiratie om din lumea asta. Politicianul insa e un fel de “demagog ordinar” , un fel de “criminal politic” care “ucide” buni si rai, bogati si saraci, romani si tigani deopotriva, e o “canalie politica”. Mai uitati-va o data, d-na parlamentar Firea Pandele, la imaginile de mai sus … Sunt de astazi, 9.10.2014 ora 18:00,din colegiul dvs botezat ironic chiar de locuitori “Dallas”  – oras Pantelimon,Ilfov.. Au trecut 2 ani de cand n-ati mai fost pe acolo..In timp ce faceam poze cu telefonul pe strada , s-au apropiat de mine doua femei , sa ma intrebe daca vreau sa ma mut in zona. Am apucat sa schimb camera telefonului cu inregistrarea audio abia dupa 20—30 de secunde. Eu nu stiu daca ele bateau campii sau spuneau adevarul. Dar pareau niste oameni buni. Va las cu ele si cu chinul lor(http://www.trilulilu.ro/votant-de-romania)

 

rtv

#70 RTV

2015-02-01 19:12

http://prisacariu.ro/2014/10/08/

Firea, cel mai mîrlănesc și abject atac electoral la persoană. Despre copii

Pentru că și combinația între țopîrlănie, mîrlănie, cocălărism, abjecție, cinism și prostie harnică și voioasă trebuie să poarte un nume, i s-a spus, simplu, Gabriela Firea. Pe care Firea am văzut-o ieri performînd un atac la persoană cu adevărat demn de o ideologie nazistă: Klaus Iohannis nu are copii, deci este un infirm social care nu are dreptul să candideze la președinție. Numai pentru că nu are copii.

Cu tipul acesta de “handicap”, într-o societate condusă cu mînă forte de clone inepte de Firea și Ponta (cu girul căruia a fost performat public atacul), Iohannis ar fi, probabil, aruncat la marginea societății sau eliminat ca “necorespunzător”. Atenție: nu soarta electorală a lui Klaus Iohannis mă interesează, ci lejeritatea cu care, pentru voturi, abjecta de Firea aduce în public un subiect pur personal și intim, fără nici o relevanță pentru interesul public. Azi e vorba despre Iohannis, dar mîine poate fi vorba de oricare din noi, cu sau fără copii. Iar mîine poate că va trebui să ne facem, toți, copiii piloți sau copiloți. Sau, de ce nu, să ne picăm copiii la Bac cu 1,2 la Română, cum i s-a întîmplat fiului Gabrielei Firea (sursa). A propos: nu e suficient să faci copii, trebuie să-i mai și educi. Or, Gabriela Firea a ratat cu brio testul ăsta, dovedind doar că s-a reprodus fizic iar cu intelectul a lăsat-o mai moale.

Cît de departe pot merge abjecțiile de campanie? Dar de ce să nu scormonim și în morminte? Să vedem, cu ocazia asta, dacă nu cumva oasele părinților sau bunicilor sînt strîmbe în coșciug, nu? Dar de ce să nu facem teste ADN? Cine știe, poate în contracandidații lui Ponta zace vreun “nepotrivit” cu rigorile înalte ale Gabrielei Firea, nu?

Brrrrr!


Musafir

#71

2015-03-24 13:02

pentru c asa gandim foarte multi

Musafir

#72

2015-03-24 15:07

Am semnat petitia pentru ca D-na Firea nu are moralitatea de a ne da sfaturi,este o femeie rea care nu stie decat sa faca rau.Mai devreme sau mai tarziu va platii pentru tot raul pe care la facut. Noi stim ca denuntul impotriva lui Basescu este facut la indemnul lui Ponta.

Musafir

#73

2015-04-14 06:39

M-am saturat de mahalagioaica asta nerusinata.Este exact copia fidela a sefului ei de partid mincinos ordinar,nesimtit si fara scrupule.

Musafir

#74

2015-04-16 15:23

PENTRU CA NU REPREZINTA COM. VOLUNTARI,PENTRUCA ESTE O RUSINE PENTRU TOATE FEMEILE DIN ROMANIA,,PENTRU CA A FOST CONDAMNATA CU AMENDA PENALA PENTRU SANTAJ PENTRUCA INTRUCHIPEAZA CEA MAI PROSTA senatoare nestiind CATI KM DE AUTOSTRADA AVEM
test

#75 Re: CU INSTITUTIILE MAFIOTE VATI PIERI.

2015-11-02 22:43