AM NEVOIE DE VACCINUL IMPOTRIVA CANDIDOZEI.IBC10

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția AM NEVOIE DE VACCINUL IMPOTRIVA CANDIDOZEI.IBC10

adina

#51

2013-12-22 06:11

Vrem vaccinul inapoi.ajutorrrrr
Iulia

#52 Bravo

2014-01-07 16:50

Felicitari pentru initiativa Dana , intampin si eu cu bucurie atitudinea ta,dar nu am stiut ca se poate proceda asa , nu m am gandit la o petitie on line, poate as fi demarat chiar eu aceasta actiune.Foarte bun acest vaccin , 2 ani dupa ce l am facut nu am mai stiut ce e candida.Daca stiam ca cineva poarta sabetele Institutului Cantacuzino as fi facut un stoc cu acest vaccin ...bine glumesc.Ar trebui mai mult mediatizata aceasta problema cu Institutul Cantacuzino ,institut care produce vaccinuri extraordinar de bune si de ieftine dar care din pacate este in pericol de desfiintare chiar din cate am auzit...de ce oare nu ia nimeni atitudine impotriva acestei crime care omoara sansa la o calitate a vietii mai buna si cu costuri modice .De ce trebuie sa profite rechinii, cand noi producem(am) la acest institut lucruri(vaccinuri, antibiotice) grozave.
matild

#53 ibc 10

2014-01-13 20:24

si eu am nevoie de vaccin,ceva inlocuitor nu exista doar pastile,creme,ovule cu efect doar pe termen scurt.Ar fi ideal daca s-ar produce din nou!!!!!!!!
Cornel

#54 IBC-10

2014-02-03 00:11

Mare pacat ca nu se mai produce !
Dorim produse ROMANESTI de calitatae la preturi bune.
De ce nu mai produce Cantacuzino acest vaccin IBC-10 ????

Nu mai distrugeti tot ce e bun din tara asta

Jos mafia !

Emil

#55 candidoza orala

2014-02-06 17:36

Daca este mai eche candidoza bucala devine rezistenta la orice antifungic. Nu inteleg de ce nu se mai produce acest vaccin care stiu de la medici ca da rezultate foarte bune. Si ce lucruri le putem face bine renuntam ele. PACAT.

Musafir

#56

2014-02-23 23:05

Am nevoie de acest vaccin,atât ptr mine cat si ptr situl meu.

Dani

#57 Incredibil

2014-03-05 18:07

Aflu ca exista un remediu extrem de bun la problema mea - candidoza faringiana - (de 2 ani ma chinui cu tot felul de remedii prostesti) - si totodata aflu ca nu se mai produce. Incredibil.... Va rog stimati domni de la Institut, reluati fabricarea vaccinului!

Musafir

#58

2014-07-07 06:31

buna si eu ma confrunt cu acceasta mare problema si nu mai pot avea rabdare am nevoie de vaccinul ala cat mai repedeeeeee :((((o zi bunaaa
dia

#59 ibc 10

2014-07-23 19:11

Vreau sa se produca din nou vaccinul! Am.citit numai lucruri bune despre el si cei de la cantacuzino spuneau cu totii cat de bun era dar nu depinde de ei...poate totusi se poate face ceva cu aceasta petitie!!!
asistent medical

#60 asistent medical

2014-08-18 23:05

Buna, felicitari celei care a avut ideea ea face aceasta petitie on line. Am candida din cauza ^increderii^ pe care am avut.o in medici si in tratamentele lor, in loc sa scap de o problema am doua acum, suntem femei, face.ti ceva e deranjant sa te confrunti cu asa ceva o data la doua luni. Am cautat mult si m.am documentat insa fara nici un rezultat insa in seara asta cand am vazut petitia m.am bucurat enorm, am citit toate comentariile si bucuria mea a fost brusc intrerupta.  FACE.TI CEVA AVEM NEVOIE DE VACCIN!!!!!!!           !!!!!!!!!               !!!!!!!!


Musafir

#61 Re: Bravo

2014-10-27 13:39

#52: Iulia - Bravo 

 Sunt de acord cu vaccinul impotriva candidei.

Candida  este cea care duce la cancerul de col uterin.


Musafir

#62 Re: Re: Bravo

2014-11-10 12:10

#61: - Re: Bravo 

 Buna, am aceasta ,, prietena '' de cel putin 10 ani , ajutati-ma sa scap, scoateti din nou acest vaccin pe piata!

     Nu se mai produce nici ROMENERUL, care m-a scapat de depresie si spasmofilie, RUSINEEEEEEE!, in anii 93-94.

catalin

#63

2014-12-06 07:33

Ati vandut tara la fier vechi acum ,nu mai avti ce fura din tara si ati inceput sa distrugeti toate institutiile ,mafie ordinara am candida sistemica de 2 ani si nu scap de ea are efecte grele asupra omului .as vrea sa cumpar acest vaccin dar am inteles ca are efecte adverse

doctor elvetia

#64 digit

2015-02-19 15:21

Scapati si altfel... Cu oregano, tea tre , dar renuntati la stilul vostru de viata care a adus aceasta ciuperca. Ea incearca prin metode barbare sa va spuna ca asa nu se mai poate continua.

Deci scapatj de stilul vostru de viata: alcol,zahar, paine, cartofi, cafea, si mentineti corpul la un ph alcalin, beti apa regulat si cu ph ridicat 8.

Va doresc 

Multa ambitie si iubire pentru viata

Marian

#65 sustin !

2015-03-12 23:36

!!!daca mai citeste cineva !

eu

#66

2015-03-15 08:49

Isi bat joc de noi, si singurul lucru pe care il facem, e sa stam in spatele tastaturii si sa constatam,trebuie sa ACTIONAMMMMM


Musafir

#67

2015-03-21 22:04

Am semnat petiția pt ca am nevoie de vaccin

Musafir

#68 Angela Moldovan

2015-04-19 06:24

Da ,vaccinul IBC este foarte bun,eu am suferit de candidoză vaginală timp de 10 ani ,în urma vaccinului făcut am scăpat de candidoză...vă rog să fabricați din nou acest vaccin IBC...eu am folosit toate produsele din farmacii chiar și produsele naturiste și hemeopatice ,mi-am schimbat și stilul de a mânca în dietă și tot nu am scăpat de candidoză ,am făcut tot ce era  posibil să scap de canditoză și nu am scăpat,dar vaccinul IBC a dat rezultate bune,am 5 ani decând am facut vaccinul și nu am mai avut probleme...dar în urma unui tratament facut cu antibiotice am facut din nou candidoză,am început din nou cu tratament din farmacie dar nu știu dacă o să îmi de-a rezultat bun...vă rog să revină din nou pe piață VACCINUL IBC,este de mare ajutor organismului împotriva candidozei,dă foarte bune rezultate și te scapă de candidoză și de alte infecții în corp,avem nevoie de VACCINUL IBC.


Musafir

#69 Re: digit

2015-04-19 06:36

#64: doctor elvetia - digit 

 Eu am folosit acest produs Oregano și multe alte produse naturiste și hemeopatice ,mi-am schimbat și stilul de viață de a mânca în dietă,dar fără rezultat,dar vaccinul IBC m-a scăpat de candidoză


Musafir

#70

2015-05-27 16:55

Sper sa se reia producerea acestui vaccin minune pentru ca sunt mii de persoane care au nevoie de tratarea acestei micoze invazive si de care nu se scapa foarte usor sau chiar deloc.

Musafir

#71

2015-07-08 20:06

Pentru sanatate

Musafir

#72 help

2015-07-28 16:06

Mai stie cineva ceva?? A aparut??

NICOLETA

#73

2015-08-10 19:30

TREBUIE CA ACEST VACCIN IBC 10 SA FIE DIN NOU PE PIATA DIN ROMANIA. INSTIT. CANTACUZINO. ESTE MANDRIA NOASTRA.... AM CANDIDA SI AM NEVOIE DE ACEST VACCIN. VA RUGAM SA RECONSIDERATI DECIZIA


Musafir

#74

2015-09-18 23:59

Mai este oare vreo sansa si pentru noi cei care suferim de ani de zile si avem nevoie disperata de acest vaccin ?

Musafir

#75

2015-12-07 12:47

Am nevoie de vaccin.