INTERZICEREA ROCCULUI IN SCOALA

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția INTERZICEREA ROCCULUI IN SCOALA


Musafir

#1

2016-06-25 11:00

PENTRU CA URASC ROKERII SATANISTIII

Musafir

#2 urasc rocari

2016-06-25 11:20

hai dinamo

whatever

#3 this gave me cancer

2016-06-25 11:24

Împușcați-vă, vă rog. Măcar dacă scriați rock corect..fk


Musafir

#4

2016-06-25 11:57

lipsesc 2 o din titlu


Musafir

#5 Mue

2016-06-25 12:16

Cata prostie in tara asta...mai ales din partea "profesorilor"


Musafir

#6 Nimic

2016-06-25 12:45

Hai sa ma sugeti!

Huooooooaaaa manelari infecti

Apoi d-aia e tara asta in rahat, din cauza specimenelor de genul

Cretini fara viitor 

Dragi mei, de erati ,,inteligentii,, asa cum va dati voi, puteai-ti sa fiti capabili sa ascceptai ca pe langa ,,frumusetile voastre,, mai exista si alte genuri, alt tip de oameni si alta lume

Spalati pe creier de biserica

Analfabeti imputiti

Ne faceti de ras prin strainatate

P.S. nu suntem nespalati, si avem grija de corpurile noastre mai bine ca voi

Avem plete, plete faine (ma laud) si gajici super bune

Din cauza noastra a intrat tara in rahat? A? Noi mergem la cersit sau voi? Care din noi? A?

Care dintre noi sunt analfabeti? Noi sau voi?

Nu sunteti in stare sa distingeti binele de rau si ziceti de noi

DE AI CITIT, SATANA O SA FIE CU VOI

VA IUBESC MULT DE TOT MANELARILOR <333333 :***********

PWP

Satanistu ala jegos

#7 Re:

2016-06-25 13:14

#1: -  

 Ma-ta ii satanista

Sugi

InnerDepravity

#8 ???

2016-06-25 14:05

Cred ca problema principla in Romania e IDIOTIA, nu copiii care asculta rock, rap sau mai stiu eu ce muzica... nu stiu ce idiot a putut crea o astfel de petitie retardata, dar mai bine mai da o tura pe la scoala in loc sa interzica altor oameni un drept (nu poti interzice un gen de muzica in scoala, ca in primul rand nu-i predat "rock-ul" in scoala, deci inseamna ca incerci sa interzici un drept uman la libertatea de asculta ce vrea el, n-are rost sa-ti spun ca legal ii o aberatie ce doar un cretin o poate scoate) 

Alexandru

#9 Why the heck would you actually agree with this crap???

2016-06-25 15:34

De ce dracu ai fi de acord cu asa ceva??? De ce ne faceti nespalati? Pe tigani(majoritatea manelistilor) nu ii vedeti , ei sunt buni asai? Se duc cersec afara , fac tara de ras , se spala numai cand ploua =)).Si cel sau cea care a scris aceasta petitie cred ca este mai redus/a mintal/a decat un animal.Nu trebuie sa judeci pe cineva doar pentru ce gen de muzica asculta.Si in ultimu rand "Nu conteaza cat de lung am parul, important e cat si cum gandesc" ;)
P.S. : If we really are just some stupid people why the heck do we have better grammar than you or more general knowledge ? Ooo yeah I forgot it is because we actually go to school to learn not to swear at the people that are trying to learn you something!

Herr Rudolf

#10 F.....

2016-06-25 15:58

Futu-va in gura sa va fut de jeguri maneliste si corcituri tiganesti nici nu stiti ce inseamna rockul!!!  Huuooo....

bubu

#11 Roccului?? Ce ii aia??

2016-06-25 18:18

In loc sa creati petitii non sense,  mai bine v-ati gandi ce este mai bine sa nu invete copilul dvs.   O petitie buna fi una prin care nesimtirea copiilor fata de profesori sa nu isi aiba locul si vice-versa. Iar la partea cu rockerii,  foarte multi ascultatori al acestui tip de muzica fac parte din clasa de populatie care totusi au studii superioare!!! Fata de cei care asculta manele..

 

Alta idea: Eliminarea Coruptiei in Romania!! 

bajet sexos care are examen peste 2 zile si plete pana la coate si ii place napalm death

#12 dai din buci ca la turci

2016-06-25 18:47

HHuueee rocari împuțiți infecții jegoși reptilieni augustinii dracului satanistii preaslavitori de lucifer beelzebub samael sathanas at the left hand ov god am făcut caca pe o bicicleta cu flori in loc de roți dințate ajutătoare

ratati sunteti si voi

#13 ratati

2016-06-25 22:03

daca rockul aduce copii nespalati cu parul lung si aduce neinvatamant arunci manelele si alte genuri de muzica nu aduc copii asa?

sa stiti ca rockul aduce genii pe pamant , manelele aduce cocalari si "mafoti",sper sa ramneti atat de idioti

mike eminescu

#14 mike eminesku

2016-06-26 07:56

Sper pe viitor sa va pice la bac din Llora, Inna si ce pula mea mai ascultati voi. Rockeri, manelisti, raperi, pula la muie, toti o apa si- un pamant

mama ta

#15 ROCARI

2016-06-26 08:52

MUIE LA ROCARI

sarcasm

ma pis pe profa asta comunista


Musafir

#16

2016-06-26 09:39

D-ai an pula me-a de rocceri.

Musafir

#17 o recomandare pentru binele tuturor

2016-06-26 09:39

ascultătorii acestui gen de muzică ar trebui să fie înscriși la școala ajutătoare și să beneficieze de ajutor specializat gratuit


Musafir

#18 Re: rock forever

2016-06-26 09:45

#17: - o recomandare pentru binele tuturor  

 mars prostule cati rup capatina


Musafir

#19 Re: o recomandare pentru binele tuturor

2016-06-26 09:46

#17: - o recomandare pentru binele tuturor  

 Iar cei ce ii venereaza pe salam si dani mocanu arsi pe rug *thumbs up*

#hater

#20

2016-06-26 09:55

Toti idiotii se gasesc sa vorbesca, stati dracului in banca voastra. Fiti multumiti ca nu va scuipam in ochi cand va vedem manelistii dracu.

anonim

#21 omenirea -.-

2016-06-26 10:11

Mă intreb,dacă toţi fac petiţi de câcat,oare dacă facem noi o petiţie antiprostie in ţara asta se aplică? nu cred...si in primul rând,noi "sataniștii" știm ce e aia spălat..ne intreţil pletele lungi și fabuloase nu ca maneliști care iși acoperă jegul cu parfum ieftin de la chinezi și valoare de sa Salam Săsesc se știe..

Tipă d-aia metalistă nespalată cu bocanci și tricouri cu trupe sataniste

#22

2016-06-26 10:26

Aloha

Mă mut pe altă planetă

Cristina

#23

2016-06-26 10:42

Tara asta se duce pe pla si voi in loc sa va canalizati energia pe lucruri importante va pierdeti timpul cu interzicerea rockului. Rockul nu o sa moara niciodata si nici nu se va interzice, rockul canta despre iubire si libertate iar manelele despre bani, masini si futut ca niste obsedati libidiosi ce sunteti. In tara asta doar noi "satanistii nespalati" si cei ce asculta rap mai gandesc, desigur cu mici exceptii hai sa nu facem greseala sa credem ca toti suntem la fel doar pentru ca ascultam acelasi gen de muzica. Si da dragilor intradevar exista un gen de metal "black metal" mai exact ce canta despre satan insa exista si "white metal" care canta despre Dumnezeu in concluzie canta despre  religie dar nu e o religie. Suntem oameni sensibili si cu bun simt spre deosebire de multi dintre voi.

Tipă roccer nespălată şi satanistă

#24

2016-06-26 10:49

 Sunteți penibili cu petițiile voastre şi modul în care vă lasați conduşi de biserică. Nu puteți gândi pe cont propriu şi instinctul de turmă vă domină. Înainte să faceți câcaturi de petiții şi să ne faceți în toate felurile pentru lucrurile care ne plac analizați-vă pe voi şi luați măsuri în legătură cu adevăratele probleme ale țării. Există mai multe biserici decât şcoli şi spitale. Ajută cu ceva? Nu ajută cu absolut nimic. Treziți-vă la realitate.

DElgado Alex

#25 Re:

2016-06-26 11:00