Vrem Rejudecarea Procesului Nedrept România contra Dan Diaconescu

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-05-05 13:57



Musafir

#627

2016-05-11 20:13

Am semnat pentru un om care lam apreciat mult,am urmarit mereu postu OTV a ridicat din Cenusa si a facut multi Parlamentari care lau vandut ,si lau dat păsărilor pradatoare sal mănânce..Doresc LIBERTATEA LUI DAN DIACONESCU VREAU O ROMANIE NOUA, VREAU sa nu mai moară tineri în Colectiv .Soldați în Afganistan,vreau sa lucrez in tara mea .DD Liber


Musafir

#628

2016-06-22 16:32

Eu, precum si multi altii sustinem ca rejudecarea dosarului este urgent necesara, deoarece am constatat ca in cazul lui DDD este un abuz politic si justitia de atunci l-au condamnat fra probe solide din care sa arate vinovatia lui ! Cerem rejudecarea si sa i se ia in calcul probele aduse si martori Noi cunoastem cazuri cu politicieni care au furat, au santajat, altii au facut crime si nu au fost pedepsiti si sunt bine merci liberi, iar acest om cat de mult a gresit de i s-a dat 5 ani si jumatate de pedeapsa, si mai cu seama ca nu sunt probe care sa-l incrimineze, ceia ce ne face sa credem ca este comandat la comanda !

Musafir

#629

2016-06-25 15:25

Sustin rejudecarea dosarului lui Dan Diaconescu, deoarece m-am saturat sa vad oameni puternici nevinovati inchisi, (caz Gigi Becali, Dan Diaconescu), iar cei care comit acte de violenta, crime, violuri, majoritatea recidivisti, sa li se de-a arest la domiciliu, cercetati in libertate sau mai rau, cate 5 ani de puscarie cu suspendare iar apoi sunt liberi.
Mi-as dorii o schimbare radicala, cei care fac bine sa fie apreciati, iar cei care comit fapte de crime si violuri ori violenta, sa fie arestati si condamnati pe viata.
Sper dreptatea sa invinga!


Musafir

#630

2016-06-25 15:34

Am semnat această petiție pentru a îl eliberara pe acest Om Jurnalist Dan Diagonescu,din cauza ca la valoarea banilor lui nu cred că ar fi luat mită.Tot odată sibeu a trebuit să fug din Orașul meu Sighetu Marmatiei,findca Milițieni din Sighet m-au vrut distruge ..Nevasta violata,amenzi peste 150 de milioane,si umblau cu ori ce Pret să mă distrugă.

Musafir

#631 Re:

2016-06-25 17:51

#1: mario diaconescu -  

 Si sotul meu este neandreptatit dim 2015 si luptam impreuna, totusi fara rezultate. 

Faptul ca avem dreptate nu ne dam batuti si mergem pana in panzele albe.


Musafir

#632

2016-06-26 11:36

PENTRU CA DAN DIACONESCU ”
ESTE ÎNCHIS POLITIC...,
Rodica

#633 Re:

2016-06-27 03:07

#26: -  

 Mi se pare o anomalie cei care au furat fara limita (DNA-ul ii trimite in judecata ) SINT CONDAMNATI LA DOMICILIU ,SAU LI SE DA CU SUSPENDARE,iar lui Diaconescu cu executare si restrictie 5 ani sa-si mai desfasoare activitatea .Ar trebui ca cei care l-au judecat pe nedrept sa nu-si mai practice meseria niciodata

Liberate, lumina, Adevar!

#634

2016-07-13 15:39

Sa se faca dreptate. Iar despagubirile sa le plateasca vinovatii, nu bugetul tarii!


Musafir

#635

2016-08-10 17:38

se vede clar ca nu afost judecat corect

Musafir

#636

2016-08-14 18:56

Am semnat această petiție cu speranța că DD va fi eliberat , și ca statul nostru va rejudeca cazul DD cu mai multa atenție ,doar așa vom fi o țară respectată ,având legi corecte . Te iubim DD

Musafir

#637

2016-08-15 06:30

Vrem dreptate pentru DD!

Musafir

#638

2016-08-15 16:57

Un om care iubeste adevarul raneste doar pe cei mincinosi . Dan diaconescu este omul adevarului . Iar lumea intreaga are nevoie de adevar . Avem nevoie de Dan Diaconescu .
geta

#639

2016-12-01 17:03

Am semnat si sustin rejudecarea. Dar, in acelasi timp , sustin si ridicarea sanctiunii de a nu mai scrie sau a nu mai vorbi. Eu si nu numai, astept mereu spusele lui Dan Diaconescu cu privire la problemele actuale. Imi lipseste mult. Este nedrept ce i se intampla. Familia sa faca ceva demersuri pe la CEDO. Doamne-ajuta !

Ana

#640 Re:

2017-01-03 15:35

#21: -  

 Serban Maria Terezia 

 

Tibi

#641 Abuzurile DNA

2017-02-18 06:40

Am semnat această petiție pentru că sunt împotriva tuturor abuzurilor DNA, care este protectorul principal al statului mafiot, înființat de Băsescu Traian. Vreau o justiție independentă. Referitor la Dan Diaconescu, doresc să i se facă dreptate prin rejudecarea dosarului.