Sinevizyon Romania INCETEAZA DISCRIMINAREA

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Sinevizyon Romania INCETEAZA DISCRIMINAREA


Musafir

#1

2014-09-21 09:31

Foarte mare dezamagire dupa Gala de ieri(20 septembrie).Nu ma asteptam ca baietii fara mame sa fie tratati in asa hal.Pur si simplu sunt luati la misto.Ni se arunca in ochi cutii cu bani si alte nimicuri iar baietii aia sunt discriminati pentru ca nu au mame iar unii dintre ei chiar NU AU mame.
S-a facut tot posibilul ca cei cu mame sa se cupleze orbeste, ei au avut toate drepturile,au avut intaietate la tot iar cei fara mame au fost doar bataia de joc .Ei ar trebui sa aleaga resturile celorlalti.
Dupa Gala trecuta am ramas cu un gust amar cand am vazut ca nu s-a spus clasamentul, ca baiatul de pe primul loc nu a fost mentionat.Poate trebuia sa mearga si el in casa fetelor.Sau saptamana asta, poate baiatul de pe locul 1 merita si el sa mearga la fete .Vrajeala ca Lucia cu Nagie sunt pe primul loc in clasament la baieti e doar atat - vrajeala la care nu pune botul nimeni!
Ce se face se numeste DISCRIMINARE si BATAIE DE JOC ! Eu refuz sa ma mai uit si sa asist la mizeriile care se intampla in emisiunea asta. In sezonul trecut , in a doua saptamana, aveam un clasament, primii 3 baieti au putut vedea fetele in casa lor.Acum se insista exagerat de mult pe baietii cu mame.Pe ceilalti de ce i-ati mai bagat ? Doar sa fie la numar si sa va faca materiale ?


Musafir

#2

2014-09-21 09:58

Emisiunea a devenit un circ ieftin,unde se vrea doar cearca si scandaluti,nicidecum iubire asa cum ar fi normal,pacat de ce a fost si ce a ajuns,nici nu mai imi vine sa ma uit,atatea aranjamente facute de staff in favoarea unor concurenti,....nu se poate asa ceva si noi bagam bani in voturi dar catiga tot cine vrea stafful,nu e corect ce se intampla in emisiunea asta ,le-a scapat totul de sub control........